23 березня слухайте в ефірі Львівського радіо

23 березня слухайте в ефірі Львівського радіо

 

Вільям Шекспір – це найскладніший драматичний автор, про це неодноразово говорили як українські, так і світові режисери. І ось коли пройшло кілька років після останньої постановки за текстами драматурга, на сцену знову повертаються вічні слова, вічні думки, вічні відчуття та почуття. Сцена Академічного театру імені Леся Курбаса знову творитиме магію під керівництвом Євгена Чистоклєтова. Для розуміння атмосфери майбутньої вистави перенесемося у момент репетицій. Вмикайте програму “Зустріч на князя Романа” з Євою Якубовською у середу, 23 березня, о 14:30.

—————-

Крім найбільшої нашої проблеми – війни, маємо в Україні й чимало інших – серед них – далеко не нова, одвічна, традиційна і, усе ж … болюча – погані дороги. А, оскільки, ми прикордонний регіон, то стан доріг суттєво впливає на економіку області та співпрацю з закордонними сусідами. Яким чином планується цьогоріч змінити ситуацію на краще? – Про це спілкуватимемось з гостями програми «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо у середу,23 березня, о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – Наталя Сохан.

————–

Як на Львівщині реалізовуватимуть мікропроекти місцевого розвитку,  про можливість віднесення міста Винники Львівської області до категорії міст обласного підпорядкування та про інші важливі питання, що стосуються Львівщини ми поспілкуємося у прямому ефірі з першим заступником голови Львівської обласної ради Парасковією Дворянин у радіопрограмі “Час жити”, в середу, 23 березня, о 18 годині 20 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

—————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0