26 травня слухайте в ефірі Львівського радіо

26 травня слухайте в ефірі Львівського радіо

Літо обіцяє бути спекотним, особливо мистецьке. Про наймасштабніші фестивалі, де львів’янин неодмінно знайде львів’янина – поговоримо у радіопрограмі”Зустріч на князя Романа” з Євою Якубовською 26 травня, у четвер о 14:30; гість програми Діана Горбань – координатор арт-фестивалю “Трикутник”.
—————-
З початком війни в Україні з»явилось чимало героїв. Про одного з них – нашого земляка генерал-майора Нацгвардії Сергія Кульчицького розповідатиме випуск радіопрограми «Формула безпеки» у четвер, 26 травня, о 18-й годині 20 хвилин. Автор і ведуча – Наталя Сохан. Участь візьмуть: колишній заступник командира Галицької бригади Нацгвардії з бойової підготовки Андрій Лалак і заступник командира з виховної роботи Ігор Гузар.
——————
27 травня в Національному університеті “Львівська політехніка” відбудеться урочисте відкриття лабораторії MESO – Сервіс-офісу з інженерного матеріалознавства, створеної завдяки європейському проекту. В новій лабораторії представлене сучасне обладнання, яке дозволяє проводити різноманітні експертні та наукові дослідження. Викладачі та студенти Національного університету “Львівська політехніка” також беруть участь у спільних проектах розвитку потенціалу вищої освіти, які розробляє і виконує консорціум університетів з країн-членів програми Еразмус+. Яку користь приносить н авчальним закладам міжнародна співпраця поспілкуємося у радіопрограмі “Сусіди” у четвер, 26 травня, о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова. Учасники: Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету “Львівська політехніка”, д.т.н., проф. Рашкевич Юрій Михайлович.
——————КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ17:20, понеділок, 14 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:00, п`ятниця, 11 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:13, четвер, 10 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:33, п`ятниця, 4 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0