4 листопада слухайте в ефірі Львівського радіо

4 листопада слухайте в ефірі Львівського радіо

У радіопрограмі «Зустріч на Князя Романа» з Євою Якубовською поговоримо про супергероїв із арт-студією “Аґрафка”, хто може ними стати і як боротися зі злом дізнаємося у п»ятницю, 4 листопада, о 14:30.

 

 

Про електронні декларації українських політиків і чиновників, оцінку е-декларування українцями та Заходом, а також про ініціативу уряду щодо підвищення мінімальної зарплати слухайте в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 4 листопада, о 18.20. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.

 

Учасники: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської справи Львівського інституту Університету банківської справи Ростислав Слав’юк (підтвердив участь) + політолог (можливо!!!, буде відомо сьогодні пізно ввечері).

 

 

Останніми роками значно зменшилось водних запасів, погіршилася їх якість. Це турбує екологів, науковців, працівників водних ресурсів. Саме вони зібрались на семінар, щоб обговорити правове врегулювання водного користування. Про його роботу дізнаєтесь із радіопрограми «Довкілля» у п»ятницю, 4 листопада, о 21 годині 10 хвилин. Редактор Зоряна Дідич.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ