Цими вихідними слухайте в ефірі Львівського радіо

Цими вихідними слухайте в ефірі Львівського радіо

Загадковий і казковий світ друзів наших менших – тварин. Саме в гості до півника, квочки, котика, їжачка, бджілки та цвіркуна запрошує програма «Планета дітей» у суботу, 2 квітня, о 8.40. Автор і ведуча Ірена Вовк.
—————-
Велика житлово-комунальна революція, що мала настати в країні з 1 липня, вперлась у відсутність нормативних актів, як саме мають впроваджуватись задекларовані зміни. І поки уряд долає політичну кризу і не має часу на інструкції, у Львові намагаються розробити свої механізми передачі будинкового фонду міста під повну відповідальність жителів. Чи конче створювати ОСББ і розганяти ЖЕКи, що таке муніципальні управляючі компанії і для кого їх створюють,- шукає відповіді «Радіожурнал «Місто». Слухайта програму о 8.10. Автор і ведуча – Ірина Павлюк.
—————-
«Дерева без плодів – це дрова, хмари без дощу – це дим», каже азербайджанське прислів»я. Нещодавно Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації підписав меморандум про співпрацю на п’ятирічний термін з Азербайджанською Радою Освіти. Його мета – організація конференцій, семінарів, «круглих столів», виконання спільних освітніх досліджень, проектів та програм. «Першою ластівкою» такої співпраці стала науково-практична конференція «Обмін міжнародного досвіду як засіб підвищення якості освіти», що відбулася у Львові. Про міжнародну співпрацю освітян Львівщини почуєте у програмі “Основа” у суботу, 02 квітня о 18 годині 35 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.
——————-
Радіопрограма журналіста Ганни Шкряди «Операція Україна» в суботу, 2 квітня, о 18-й годині 10 хвилин розкаже: бойовий десант – легендарна 8-та аеромобільна бригада. На вас чекають унікальні історії захисників – львівських крилатих піхотинців. Сповідь просочена потом і кров»ю про пекельне літо 2014-го і тих, хто долав вогонь війни.
————-
Тарас Шевченко для нас сучасників – пророчий голос минулого і вірний побратим на щодень. Яким є Тарас Шевченко для Галини та Лесі Тельнюк? Всеукраїнський тур мисткинь пісні Україною – разом з Шевченком . Про це та інше з Галиною Тельнюк та Назаром Стригуном у неділю, 3 квітня, о 21-ій 10 у програмі «ЛЬВІВ МУЗИЧНИЙ». Автор і ведуча – Наталка Криничанка.
——————–
На пісенному Олімпі української естради зоря цього легендарного тріо зійшла у середині 70-их років 20-го століття. Їх творчий шлях розпочався від Волинської державної філармонії. Колектив виявився своєрідним, хоча б завдяки гармонійному поєднанню жіночих голосів (Антоніни і Світлани) та низького оксамитового голосу Валерія. Радіопрограма «Із золотих фондів львівського радіо» в суботу, 2 квітня , о 21-й годині 10 хвилин нагадає про народних улюбленців – тріо Мареничів. Редактор Галина Рокецька.
—————–

АНОНСИ на 03.04.16 р.

Мельпомена , втілена у досконалу форму через задум і талант людей, які присвятили своє життя служінню у храмі мистецтв – театрі. Як стелиться чи торується дорога до серця і розуму глядача? Про це та інше з ОЛЕКСАНДРОМ КОРОЛЕМ – головним режисером Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича та головним художником театру, Заслуженим художником України – ЯРОСЛАВОМ ДАНИЛІВИМ у неділю, 3 квітня о 9-ій 20 , у радіопрограмі «Зустрічі на князя Романа».
Автор і ведуча Наталка Криничанка.
—————-
Постать Михайла Сороки в українській історії знакова: за мрію про Незалежну Україну – 34 роки тюрми і концтаборів… 27 березня – 105 день народин патріарха української зони. На превеликий жаль, сьогодні ми ще так мало знаємо про його феномен. Есей Ростислава Чопика «Українець, або Як написати книгу про Михайла Сороку» інтригує читача вже самою назвою. Розповідь про « Менталітетів» про Великого Українця Михайла Сороку й історію його кохання з Катрусею Зарицькою, батьків відомого українського графіка Богдана Сороки, почуєте в ефірі Львівського радіо в програмі «Слово» з Оксаною Галаник у неділю, 3-го квітня, о 18-й годині 30 хвилин.
————–
АНОНСИ на 04.04.16 р.

Як у Галичині готувались до Великодня? Коли і як діти і молодь навчалась обрядових пісень і рухів? Хто брав участь у великодніх забавах? Дерево, як символ генетичного коріння і міцності роду. Про це та інше з дослідницею, фольклористом, філологом МАРТОЮ САХНО у радіопрограмі “Світлиця” в понеділок, 4 квітня, о 21:10. Автор і ведуча Наталка Криничанка.
————–КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0