Cлухайте в ефірі “Львівського радіо” 13 лютого

Cлухайте в ефірі “Львівського радіо” 13 лютого

«На «Планеті дітей» є особлива країна, яка зветься «Вмійко». Тут у кожному будиночку – своя майстерня, де творять справжнісінькі дива із простих речец. В один із цих будинків і завітаємо, навчимося дивовижному ремеслу в радіопрограмі  «Планета дітей» у суботу, 13-го лютого, о 8-й годині 40 хвилин. Автор і ведуча – Ірина Русановська.

 

У радіопрограмі «Від бароко до року» у суботу, 13-го лютого, о 14-й годині 30 хвилин – будемо відкривати для себе те, що було замовчуване довгі роки і мало хто знав про існування українського джазу і танго у 30 –х роках минулого століття, як і багато іншого у мистецтві та музиці. Але тепер потрібно тільки бажання знати про своє минуле,бо хто не знає минулого, той не буде мати щасливого майбутнього.  Про музичну  творчість композитора Богдана Весоловського і співачки Ірени Яросевич розкаже   ведуча Любов Фітьо.

 

Про жінок, які стали до оборони і довели, що за жіночою статурою ховається ще й яка міць. До Дня Валентина – маємо «аукціон побачень». Виручені кошти волонтерський полк скерує на потреби бійців АТО. Що, де, коли – дізнаєтесь. І традиційно на Львівському радіо у програмі «Операція Україна»  у суботу, 13-го лютого, о 18-й годині 10 хвилин, говоритимуть захисники: про пекельний Маріуполь і холодну душею Мар»їнку. Автор і ведуча – журналіст Ганна Шкряда.

 

12 лютого 1924 року в Бригідках у Львові було закатовано Ольгу Басараб – найвідомішу українську розвідницю, символ нескореності нації.  Українське жіноцтво в часи протистоянь ніколи не пасувало перед труднощами.  У програмі «Основа» ми поміркуємо над тим, чи має патріотизм «жіноче обличчя».  У другій частині передачі говоритимемо про Стрітення, як одне з найбільших свят церковного року та, водночас,  народне свято зустрічі зими з весною. Про це почуєте у радіопрограмі “Основа” у суботу, 13 лютого о 18 годині 35 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

 

Радіопрограма «Із золотих фондів Львівського радіо», яка звучатиме в суботу, 13 лютого, о 21.10, віддасть данину пам»яті прекрасному музиканту, талановитому педагогу Ісааку Паїну, який чесно і віддано присвятив все життя своїй головній справі – мистецтву музики. Редактор Галина Рокецька.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:33, п`ятниця, 4 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
19:13, четвер, 22 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:43, п`ятниця, 26 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0