Cлухайте в ефірі “Львівського радіо” 6 лютого

Cлухайте в ефірі “Львівського радіо” 6 лютого

 

Все частіше і частіше в засобах масової інформації з»являються дані про різні конкурси, фестивалі, словом , літературні заходи на патріотичну  тематику. Тож ми вирішили присвятити цю передачу творчості поетів, для яких  патріотична лірика невід»ємна від їхньої життєвої позиції, а це поети: Іван Гентош зі Львова  та подружжя з Івано-Франківська Роман Лесюк та  Наталія Крісман.

Тож про роль митця в суспільстві ми і поведемо розмову в авторській програмі Олеся Дяка «Формат Слова» в суботу, 6-го лютого, о 9-й годині 20 хвилин на Львівському радіо.

————–

У програмі «Від бароко до року»- будемо відкривати для себе те, що було замовчуване довгі роки і мало хто знав про існування українського джазу і танго у 30 –х роках минулого століття, як і багато іншого у мистецтві та музиці.Але тепер потрібно тільки бажання знати про своє минуле,бо хто незнає минулого, той не буде мати щасливого майбутнього.  Дві зірки українського джазу і танго- молодий композитор Богдан Веселовський і співачка Ірена Яроcевич будуть гостями автора і ведучої Любові Фітьо у суботу, 6-го лютого, о  14-й годині 30 хвилин.

————–

Подолати «воєнний синдром».  Розповімо як воїни працюють на випередження стресів війни. Також  почуєте історію дівчини, яка взялася до зброї слова за малу Батьківщину. Про інший Донбас, який живе у  книжках Маргарити Сурженко і говорить українською мовою. І традиційно  про оборонця. Важкопоранений під рідним Донецьком Артур Кирєєв хоче стати на ноги у Львові. І  ми маємо йому допомогти. Радіопрограма журналіста Ганни Шкряди «Операція Україна» в суботу, о  18-й годині 10 хвилин.

————–

В Україні розпочалася  і триватиме до 4 березня реєстрація для участі у ЗНО-2016. Що ж очікує абітурієнтів під час проходження цьогорічного тестування?  Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк розповість про особливості цьогорічної реєстрації  у програмі “Основа” у суботу, 06 лютого о 18 годині 35 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

—————-

У рубриці програми «Із золотих фондів Львівського радіо» «Антологія авторського читання» письменник і журналіст Зиновій Суходуб у суботу, 6-го лютого, о 21-й годині 10 хвилин подарує добірку своїх прозових творів малої форми, в яких і болюча любов до світу Божого, і сподівання на здатність людини наближатись до свого призначення. Редактор Галина Рокецька.

——————

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ