Діти стануть співведучими “Доброго ранку” на UA: ЛЬВІВ

Діти стануть співведучими “Доброго ранку” на UA: ЛЬВІВ

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, співведучими проекту “Добрий ранок” Львівської філії Суспільного будуть учні 3-го та 8-х класів. Діти спілкуватимуться з гостями, представлятимуть рубрики, передаватимуть слово ведучому в студії “Новин”, а також рівненським та херсонськими колегам, з якими заплановані включення наживо.


 

Зокрема, телеміст із командою ранкового проекту Рівненської філії Суспільного стосуватиметься булінгу (цькування у школі), а під час скайп-зв’язку з програмою Херсонської філії “Ранок на Скіфії” йтиметься про успішний досвід усиновлення дітей-сиріт з Херсону львівськими родинами.

Рубрики програми теж будуть тематичними. Серед них: “Фізранок з малюком”, “The Гвара: дитяча мова”, “СніданОК: готує дитина”. А ще – в прямому ефірі ток-шоу “Добрий ранок” розіграють квитки в зоопарк.

“Дорослим завжди є чому навчитися у дітей. Саме тому команда ранкового проекту Львівської філії Суспільного погодилася на такий експеримент: діти на рівні з дорослими проведуть прямоефірне ток-шоу. Буде весело, пізнавально та нестандартно. А ще ми вирішили доєднати до ефіру колег із інших філій. Таким чином, хочемо розширювати горизонти регіонального ранкового телешоу, показати глядачеві різні точки зору та довести, що умовні межі для добрих справ існують лише у нашій голові”, – розповіла лінійний продюсер телеканалу UA: ЛЬВІВ Анастасія Гудима.

Згідно з уніфікованою сіткою мовлення регіональних телеканалів Суспільного у будні ранкове ток-шоу стартує о 7:00. Телефон прямого ефіру програми “Добрий ранок”: (032) 298-71-91.

Окрім цього, 1 червня на телеканалі UA: ЛЬВІВ глядачі побачать міжпрограмні ролики до Міжнародного дня захисту дітей. Журналісти UA: ЛЬВІВ запитали дошкільнят про те, що таке, на їхню думку, суспільне мовлення. У форматі коротких інтерв’ю діти пояснили, як вони розуміють це поняття.

Нагадаємо, 18 квітня Львівська філія Суспільного отримала знак якості від керівної команди – префікс “UA:”. Тепер телерадіокомпанія має назву UA: ЛЬВІВКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ