«Дні «Дня» у Львові»: ПРОГРАМА

«Дні «Дня» у Львові»: ПРОГРАМА

Міжнародний фотоконкурс, який проводиться щорічно від 1999 року, став найяскравішою «зіркою» у сузір’ї соціальних проектів газети «День». За цей час у містах України пройшла 121 фотовиставка, отримали нагороди 778 фотографів, а рахунок людей, які побачили наші фотоколекції, певно, пішов вже на мільйони.

На виставці у Львові будуть представлені близько 170 найкращих світлин нашого XVIII Міжнародного фотоконкурсу.
Символом Фотовиставки «День-2016» обрано вінок – як метафору міцної, єдиної сім’ї. Цього року ми представляємо свого роду великий сімейний альбом України, на конкурсних знімках – люди, які формують обличчя країни (але не заяложені у медіа особи), події, якими вона жила останнім часом. Наш пріоритет – показати, як розвивається і дорослішає Україна.
«Дні «Дня» у Львові» розпочнуться 18 травня о 19:30 в антикафе «COMMUNA», за адресою вул. Галицька, 1, 2-й поверх, де відбудеться зустріч головного редактора газети «День» Лариси Івшиної з громадськими діячами, освітянами, студентством Львова у форматі діалогу.
«День» спілкується з читачами в різних формах — за допомогою статей, фото, книг, поїздок в регіони. А все для того, щоб був прямий зв’язок, щоб донести важливі думки й налагодити «Національний діалог». І саме на цю тему й пропонуємо дискусію, адже діалогу нашим регіонам дійсно не вистачає, що є підґрунтям для тиражування різних міфів ворогами про розкол країни, а за допомогою правдивої історії і фактів стереотипи можна стирати і об’єднувати суспільство.

ПЛАН ЗАХОДІВ

18 травня
19:30 – зустріч головного редактора газети «День» Лариси Івшиної з активними громадськими діячами, освітянами, студентством в форматі діалогу. Тема зустрічі: «Національний діалог».
Місце проведення – антикафе «COMMUNA»
(вул. Галицька, 1, 2-й поверх).
Модератор: Юліана Лавриш

19 травня
12-00 – урочиста церемонія відкриття Фотовиставки «День-2016». Національний університет «Львівська політехніка», Головний корпус, 2 поверх (вул. С. Бандери, 12).

13-00 – 15:00 – зустріч головного редактора газети «День» Лариси Івшиної зі студентською молоддю, діячами культури та освіти, обговорення просвітницьких проектів «Дня».
Тема зустрічі: «Національний діалог».
Місце проведення – Національний університет «Львівська політехніка», Головний корпус, 2 поверх, ауд. 204 (вул. С. Бандери, 12).

Модератор: Ірина КлючковськаКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ