Львівське радіо 6 березня: про львівський фольк та Тараса Шевченка

Львівське радіо 6 березня: про львівський фольк та Тараса Шевченка

Філософський камінь у руках жінки-мисткині : дарунок чи тягар? Якою є аристократична  повелителька тіней,  ритмів, силуетів у сучасному світі ? Про це та інше  з  художницею, графіком, педагогом, викладачем у неділю, 6-го березня, о 9-ій 20  у радіопрограмі «Зустрічі на князя Романа». Автор і  ведуча Наталка Криничанка.

—————–

 

Який він – львівський фольк? Поєднання музичних мотивів, зібраних на теренах України, Угорщини та Румунії. Давні мелодії у сучасному аранжуванні. Це все про БУРДОН фольк бенд. Музиканти, які об’їздили чимало етнічних фестивалів, а нещодавно навіть стали володарями однієї з престижних європейських музичних нагород, завітають у студії до ведучої Ірени Вовк. Про відчуття дому, близькі душі ноти та про традиційні мелодії на новий лад – слухайте у програмі «Від бароко до року» у неділю, 6 березня, о 14.30.

——————

Шевченко багатовимірний. Чи можна збагнути незбагненного апостола? Побачити його іншим? Освіченим естетом, художником аристократом Духа, ба, навіть Музикантом? Як впливала музика на стан щасливості Шевченка? Доктор мистецтвознавства, професор Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, заслужений діяч мистецтв України Любов Кияновська розповість про витончений музичний смак Тараса Шевченка, роль музики в його житті, а ще повість «Музикант» і псевдонім Дармограй, улюблені пісні і  меседж творчості Кобзаря. Запрошуємо послухати програму «Слово» з Оксаною Галаник у неділю, 6 березня, о 18-й годині 30 хвилин.

—————-

Твори Великого Кобзаря під супровід українського народного інструменту – бандури. А також інтерв’ю з художнім керівником, головним диригентом Національної заслуженої капели бандуристів ім.Г.Майбороди, заслуженим діячем мистецтв України Юрієм Курачем, слухайте в програмі «Львів музичний» з Іреною Вовк. Неділя, 6 березня, 21.10.

—————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0