На ТРК “Львів” – проект “Діти єдиної країни”

На ТРК “Львів” – проект “Діти єдиної країни”

«Діти єдиної країни» – всеукраїнський актуальний та сучасний танцювальний мистецький проект організували Народний ансамбль танцю «Святослав» (м. Винники) та Міжрегіональна творча асоціація «Придніпров’я». Діти з танцювальних колективів Дніпропетровська, Запоріжжя та Кіровограда спільно з винниківським «Святославом» на одній сцені створили свято єдності та дитячої дружби.

Зразковий хореографічний ансамбль «Метелиця» з м. Кіровограда, керівниками якого є Володимир Яремчук і Тетяна Нагурна, вразили широкою географією танцювальних постановок – від «Єгипту» до «Молдавського танцю».

Художній керівник та головний балетмейстер Тетяна Патер Народного ансамблю танцю «Святослав» зробила акцент на українському танці. Діти у гарних авторських українських строях яскраво та натхненно продемонстрували на сцені всі відтінки «Карпатських барв», «Святкову польку», «Буковинський танець» та ін. Без сумніву, закарбувалась у пам’яті кіровоградських гостей композиція «Мальви» та «Три поради».

Переконатися в тому, що «Діти єдиної країни» надзвичайно талановиті, ви зможете, переглянувши програму «Мультляндія» на ТРК «Львів» 9 лютого о 16:10.
Не пропустіть, буде цікаво!

Прес-служба ТРК “Львів”КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ