На ТРК “Львів” програма “Віч-на-віч з Олегом Синюткою”

На ТРК “Львів” програма “Віч-на-віч з Олегом Синюткою”
Національному академічному українському драматичному театрові імені Марії Заньковецької в 2017 виповниться 100 років. Голова Львівської обласної державної адміністрації вважає, щоавдання влади допомогти зробити все, щоб цей театр був не гіршим від Львівської опери. Більше дивіться в ефірі ТРК Львів в програмі “Віч-на -віч з Олегом Синюткою”.

“Представники партії “Самопоміч” хотіли зірвати ремонт доріг на Львівщині”,- так Олег Синютка прокоментував неголосування частини депутатів області за Програму розвитку дорожньої інфраструктури.  Програму презентував департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА.  Голова обласної державної адміністрації вважає ремонт доріг пріоритетним завданням на 2016 рік і висловив сподівання, що люди в населених пунктах  будуть прискіпливо придивлятися до того, як ведуться ремонтні роботи і таким чином допоможуть правоохоронцям і владі проконтролювати, аби ніхто не крав.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:00, понеділок, 9 липня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:02, понеділок, 9 липня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0