Про медичну реформу — у #Звітах_НАЖИВО в ефірах UA: ЛЬВІВ

Про медичну реформу — у #Звітах_НАЖИВО в ефірах UA: ЛЬВІВ

Цієї п’ятниці, 21 вересня, о 19:20 в ефірі телеканалу та радіо UA: ЛЬВІВ знову #Звіти_наживо.


 

Команда Суспільного за участі Громадського руху ЧЕСНО запитає обласних та міських очільників сфери охорони здоров’я про реалізацію реформи первинної ланки медичної реформи. Серед іншого – посадовці звітуватимуть про автономізацію закладів охорони здоров’я, кількість підписаних декларацій між лікарями-терапевтами/сімейними лікарями та пацієнтами, оновлення медичного обладнання в межах спільного проекту МОЗ та Світового банку, а також про проблеми, які виникають у медиків під час реформи.

 

Для участі у програмі на львівському Суспільному запросили начальника міського управління охорони здоров’я Володимира Зуба.

 

Долучитися до підготовки програми може кожен: якщо маєте запитання, яке стосується медичної сфери Львова, то сформулюйте його в пост чи коментар у мережі Facebook та додайте хештег #запитай_Зуба. Найгостріші з цих запитань ведучі #Звітів_наживо озвучать та обговорять у прямому ефірі. 

 

Окрім цього, глядачі телеканалу та слухачі радіо UA: ЛЬВІВ можуть телефонувати у студію прямого ефіру – (032) 298 71 91.

 

Пряма трансляція #Звітів_наживо — на офіційній сторінці UA: ЛЬВІВ у Facebook.

 

Нагадаємо,  #Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху «ЧЕСНО».  У кожній області влада звітує у прямому ефірі регіональних телеканалів НСТУ. Формат програми – 52-хвилинне інтерактивне інтерв’ю. Теми програми змінюватимуться щомісяця, проте будуть однакові для всіх регіонів.

 

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться:

  • у жовтні — про початок опалювального сезону,
  • у листопаді  — про бюджети міст,
  • у грудні — звіти чиновників за 2018 рік.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ