Слухайте 11 лютого в ефірі Львівського радіо

Слухайте 11 лютого в ефірі Львівського радіо

Зима триває. І триває зимове життя з санчатами  і сніжками. Хто спостерігає за нашими зимовими розвагами з-поміж гілок дерев і кущів? Як часто ми думаємо про  життя наших сусідів менших , які разом з нами зимують у містах і селах ? Про це та інше з казкою про “Зимових птахів” учні 2-в класу середньої спеціалізованої школи з вивчення англійської мови та інформаційних технологій №66 міста Львова Моцяк Тетянка, Газе Марко, Дмитрик Паневник та їх учителька – пані Наталія Карпінська  у суботу, 11 лютого, о 8:40 у радіопрограмі  «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ».  Автор і ведуча Наталка Криничанка.

 

Щороку вже більше десяти літ районне містечко Миколаїв  перетворюється на літературну столицю, до якої з усієї України злітаються письменники – знані і не дуже літературознавці, видавці, а найбільше шанувальники українського слова. Саме тут і мабуть ніде інакше можна поруч на виступі побачити і почути і знаного письменника  – лауреата Шевченківської премії і ще зовсім невідомого юного творця слова. Бо які ще можуть бути межі між тими, для кого українське слово – понад усе! Про це в авторській програмі письменника Олеся Дяка «Формат Слова» 11 лютого, в суботу, о 9-й годині 20 хвилин.

 

У радіопрограмі «Від бароко до року» -давні друзі і невгамовні творчі особистості –АІА»Високий Замок» та гурт чарівних дівчат «Ladies` TRIO». Нові пісні та композиції ,нові плани, нова програма «Вечірній Львів» – Пісні Мирослава Скорика, Анатоля Кос-Анатольського, Володимира Івасюка, Богдана-Юрія Янівського, українські народні пісні та віртуозні інструментальні композиції. Буде цікаво , насичено і наживо! Автор і ведуча Любов Фітьо.

 

Журналіст Ганна Шкряда у суботу, 11 лютого, о 18-й годині 10 хвилин запрошує на радіопрограму «Операція Україна». На вас чекає подвійна порція мужності: два десантники командир відділення 80-ки Віталій Копко та боєць медроти на псевдо Амінь – герої програми. Маємо вісточку з пекла Авдіївки. Звідти повернулися львівські волонтери. З чим їздили до оборонців та з чим повернулися. А також доповідь комісара про те, як не тільки формують військові кадри, але й підтримують воїнів.

 

Ми хочемо жити у чистому місті, вирішили студенти Українського католицького університету і спільно з ініціативою «Хтось не зробить» розпочали екологічний проект «Друге життя». Протягом двох тижнів старшокласники за допомогою екоігор і конкурсів дізнаються, чому саме потрібно сортувати відходи вже сьогодні та попрактикуються робити це правильно.  Що очікують організатори від проекту і чи буде він згодом діяти в усіх школах Львова поспілкуємось у радіопрограмі  Аліни Литвинової «Основа» у суботу, 11 лютого, о 18-й годині 35 хвилин.

 

Учасники:  Олег Котис керівник соціальної ініціативи «Хтось не зробить» при Патріаршій комісії у справах молоді УГКЦ, студентки четвертого курсу “Соціальної педагогіки” УКУ: Микитин Оксана та Цюник Іванна.

 

Він, молодий диригент, музикант, завідувач музичного відділу львівського радіо, готував дебютний виступ симфонічного оркестру у філармонії. До кінця свого життя був його керівником. Про Ісака Паїна у радіопрограмі «ІЗ ЗОЛОТИХ ФОНДІВ ЛЬВІВСЬКОГО РАДІО» в суботу, 11 лютого, о 21.10. Редактор Г.Рокецька.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ