Слухайте 13, 14 та 15 травня в ефірі Львівського радіо

Слухайте 13, 14 та 15 травня в ефірі Львівського радіо

Як розібратись у самому собі , особливо тоді, коли не знаєш – хто ти ? Як барвисте звіренятко запитувало у звірів, хто воно і що з цього вийшло ? І як важливо – бути собою. Про це та інше від ОЛЬГИ БАНАХ , педагога, психолога і просто мами у суботу 13 травня о 8-ій 40 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ».  Автор і ведуча Наталка Криничанка.
—————-
10-го травня в Буковинському селі Верещанка відбулися величаві заходи до 110-ї річниці з дня народження, вшанування пам»яті великої письменниці і Львів»янки Ірини Вільде. На цьому святі побувала і чисельна письменницька делегація від Львівської обласної організації Національної Спілки письменників України у складі семи чоловік.
Про пам»ятні хвилини перебування на цьому літературному святі і почуємо від автора і ведучого «Формату Слова», письменника Олеся Дяка та запрошених гостей: письменників Ігора Гургули та Тетяни Грунської – в суботу, 13 травня, о 9.20.

—————-
У радіопрограмі “Від бароко до року ” слухаємо пісні і спілкуємось з композитором  Євгеном Заставним .Гарні пісні на хороші тексти і про матір ,і про кохання і про героїзм і про життя .Буде цікаво і наживо ! Автор і ведуча Любов Фітьо. Субота, 13 травня, 14-й 30.
—————-

Автор і ведуча радіопрограми «Операція Україна» Ганна Шкряда у суботу, 13 травня, о 18 годині 10 хвилин розкаже: стрічка про воїна з Французької Опери – в Україні триває робота над фільмом про відомого світу українця Василя Сліпака. Як кожен може долучитися до пам»яті. Також дізнаємось про мальованих справжніх українських супергероях, які оселилися на сторінках коміксів. І традиційно – історія воїна: про шлях морського піхотинця від Криму і до Сходу.
—————-

Цього тижня у Львові відбувалася Міжнародна учнівська науково-практична конференція “Україна очима молодих”. Команди учнів 9–11 класів – членів Малої академії наук з різних областей України виступали за різними тематичними напрямками, такими як: інвестиційний клімат, проблеми охорони довкілля, роль історичного досвіду у створенні майбутнього, запровадження технологій із відновлюваної енергетики та енергоефективності та інші. Репортаж з  конференції почуєте у радіопрограмі  Аліни Литвинової «Основа» у суботу, 13 травня, о 18-й годині 35 хвилин.

Учасники: учасники та науковці Міжнародної учнівської науково-практичної конференції “Україна очима молодих”.
—————-

Вона мріяла про те, щоб народне мистецтво вишивки вічно жило в серцях людей й ця любов переходила через століття від покоління до покоління. Пам»яті народної майстрині-вишивальниці Ольги Возниці буде присвячена радіопрограма «Із золотих фондів Львівського радіо» в суботу, 13 травня, о 21.10. Редактор Г.Рокецька.
Учасники: родина, друзі, учні.

—————-

Чи всі вже готові до свята наших дорогих мамусь ? Чи знаєте , що для мами є найдорожчим скарбом і хто – найбільшим щастям ? І як маленьке зайченя шукало мед для своєї мами ? Про це та інше у казці Івана Малковича «Мед для мами» від учнів 2-А класу школи номер 46 міста Львова та читачів бібліотеки № 19 – ПЛЕКАН Юстинки та НІКІТЕНКА Богдана у неділю 14 травня о 8-ій 40 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» . Автор і ведуча Наталка Криничанка.
—————-
Повернення додому , перепоховання чи нове життя ? Чи сучасники можуть оцінити і сприйняти художню вартість творчості Т.Г.Шевченка . Про це та інше з нагоди перепоховання Тараса Шевченка розмова з ОЛЕНОЮ КІС-ФЕДОРУК – мистецтвознавцем , завідувачкою відділу графіки Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького у неділю 14 травня о 9-ій 20 у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа».
Ведуча Наталка Криничанка.
—————-
Музичний колорит «вуличного» Львова – який він? Історія зародження Дня музики в Україні, цьогорічні його тонкощі – у розповіді координатора проекту у Львові Володимира Місяйла в інтерв’ю з ведучою Іреною Вовк у програмі «Від бароко до року» у неділю, 14 травня, о 14.30.
—————-
Віра Вовк, Жива Легенда української літератури з Бразилії, зустріла цьогоріч свою 92 весну в Україні.
Саме Література наповнила життя Віри Вовк на чужині новим змістом.
Про життєві університети й покликання, мандри й поезію як спосіб мислення слухайте в діалозі із видатною письменницею та перекладачкою, учасницею Нью-Йоркської літературної групи, лауреаткою Національної премії імені Тараса Шевченка й мистецької премії «Глодоський скарб», Почесним доктором багатьох університетів світу, зокрема НУ «Києво-Могилянська академія на Львівському радіо в програмі «Слово» з Оксаною Галаник, 14 травня, о 18:30.
—————-
Музична традиція кількох поколінь львів’ян: Міжнародний Фестиваль музичного мистецтва «Віртуози». Генеральний директор Львівської обласної філармонії Володимир Сивохіп розповість про основні вектори розвитку фестивалю, його персоналії і прем’єри. Дізнаєтесь і про цьогорічний червневий музичний Маратон пам’яті оперного співака, новітнього Героя України Василя Сліпака. Неділя, 14 травня, 21.10. Ведуча Ірена Вовк.

—————-

Чи не щодень у Львові бадьорі репортажі про новий благоустрій переплітаються з повідомленнями про покалічені дерева, пограбовані клумби чи поламані лавки. І в тому змаганні «жити як люди» чи «нищити все,що поза власним тином», майже не зустрічаються випадки, коли б небайдужі зупинили вандала чи присоромили злодія. Нам не повернути Львову колишньої ошатності, доки до цього не докладе рук кожен,- про це наступний випуск Радіожурналу «Місто». Його підготували журналісти Ірина Павлюк та Вікторія Мацькович.
Учасники: І.Маруняк, голова Сихівської рай адміністрації Львова
А.Садовий, міський голова. Мешканці двору по вул.. Стрийській 106.
Учні і вчителі школи № 62.
—————-
Мистецький шлях до реалізації успішного життєвого сценарію. Думками ділиться львівський теле-, радіоведучий, автор і виконавець пісень Тарас Гаврик. Розмовляють ведучі Ірена Вовк і Єва Якубовська. Програма «Зустріч на Князя Романа» як звично у прямому ефірі о 14.30. Понеділок, 15 травня.
—————-
Щопонеділкова радіопрограма «ВАС СЛУХАЮТЬ», яка звучить у прямому ефірі Львівського радіо з 18 години 20 хвилин до 19-ї години, запросить вас, шановні слухачі, на пряме спілкування із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Ведуча програми – журналіст Мирослава Лубкович.
Під час ефіру працюватимуть телефони прямого зв»язку.
—————-
Як народжується пісня ? Як живе пісня, народжена материнським серцем у батьківському домі на рідній землі ? Доля пісні в родині Байко? Про це та інше з  НІНОЮ БАЙКО – СОЛОГУБ , донькою  Зеновії Байко, лікарем – у понеділок ,15 травня  о 21:10 у радіопрограмі «Світлиця».  Автор і ведуча Наталка Криничанка.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0