Слухайте 14 лютого в ефірі Львівського радіо

Слухайте 14 лютого в ефірі Львівського радіо

Композитор та піаніст, диригент і педагог, почесний доктор Українського університету у Празі, доктор мистецтвознавства – це все про Василя Барвінського. У знак пошанування у Львові відкривають його меморіальну дошку. Генеральний директор Львівської філармонії, музикознавець, хоровий диригент Володимир Сивохіп   про це у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа» у вівторок, 14-го лютого, о 14-й годині 30 хвилин. Автор і ведуча – Ірена Вовк.

 

З кожним роком на Львівщині зростає кількість дітей, що мають проблеми із зором. Передумовами є проведення тривалого  часу перед телевізором чи комп’ютером та ігри на мобільних телефонах і навіть, якщо батьки ніколи не мали проблем із зором, це не гарантує того, що й малюк не схильний до захворювань очей. Адже з розвитком сучасного світу збільшується і кількість чинників, що провокують ці проблеми.  Про те, яким повинен бути спосіб життя школярів та дошкільнят, та як спрофілактувати офтальмологічні захворювання у дітей будь-якого віку спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ЗДОРОВЯ», що звучатиме у прямому ефірі Львівського радіо у вівторок, 14 лютого, о 18 годині 20 хвилин. Учасники: головний терапевт Департаменту охорони здоров»я ЛОДА Ірина Федак.

 

 

Про Митрополита Галицького та Архієпископа Львівського, предстоятеля УГКЦ Йосифа Сліпого слухайте у програмі «Постаті» у вівторок, 14 лютого, о 21.10. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.  Учасники: науковець Оксана Гайова.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ