Слухайте 15 лютого в ефірі Львівського радіо

Слухайте 15 лютого в ефірі Львівського радіо

У радіопрограмі “Зустріч на князя Романа” з Євою Якубовською дізнаємося про виставу “Том на фермі”, яку презентуватимуть у театрі Лесі Українки. Поговоримо із режисером вистави Павлом Ар’є о 14:30 у середу, 15-го лютого.

 

 

18 година 20 хвилин авторська програма журналіста Мирослави Лубкович  «Патріарх Йосиф Сліпий. Ісповідник віри. До 125-річчя з дня народження».    Своїми спогадами поділиться живий свідок співпраці з Патріархом Йосифом Сліпим архимандрит, ієромонах, доктор Богослов»я і Літургіки, перекладач Біблій, лауреат Шевченківської премії отець Рафаїл Турконяк.

 

 

 З січня цього року набрали чинності закони України „Про Державний бюджет України на 2017 рік” та Закон, якими врегульовано окремі питання пенсійного забезпечення в 2017 році. Докладніше про те, які саме зміни передбачаються, про порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам  а також, про те, як саме і де пенсіонери можуть отримати у цьому місяці свої пенсії спілкуватимемось у програмі «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме у прямому ефірі Львівського радіо у середу, 15 лютого, о 21 годині 10 хвилин. Учасники: начальник Управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Ірина Стародубова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ