Слухайте 16 лютого в ефірі Львівського радіо

Слухайте 16 лютого в ефірі Львівського радіо

У радіопрограмі “Зустріч на князя Романа” з Євою Якубовською та Іреню Вовк поговоримо про любов як вона є. На прикладі митців та мистецтва розглянемо рух у вертикальній площині. Вмикайте ефір о 14 30 хвилин у четвер, 16 лютого.

 

 

28 років тому закінчилася війна в Афганістані і ветерани, що повернулися на Батьківщину, навіть гадки не мали, що доведеться ще колись знову взятися за зброю і воювати вже тепер на рідній землі, захищаючи її від російської навали. Про сьогодення воїнів-афганців, їхню роль у Революції Гідності та війні на Сході спілкуватимемось у програмі «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме на хвилях Львівського радіо у четвер, 16 лютого, о 18 годині 20 хвилин. Автор і ведуча Наталя Сохан. Учасники: голова Львівської обласної  організації Української Спілки ветеранів Афганістану Ігор Равлінко та полковник запасу, учасник бойових дій в Афганістані Ігор Мосеченок.

 

 

Австрія була однією із перших держав, яка встановила дипломатичні відносини із незалежною Україною. Нещодавно у Львові відновило свою роботу Почесне консульство Австрії, водночас у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась конференція «Україна – Австрія: 25 років співробітництва та партнерства». Про проблеми і перспективи українсько-австрійського співробітництва поспілкуємося у програмі «Сусіди» у четвер, 16 лютого о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.  Учасники:  Почесний консул, кандидат юридичних наук Маркіян Мальський.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ