Слухайте 17,18 та 19 грудня на хвилях Львівського радіо

Слухайте 17,18 та 19 грудня на хвилях Львівського радіо

Ви вірите у дива, які відбувають у ніч, коли Святий Миколай розносить подарунки? Але і з самим Миколаєм можуть статись дивні пригоди. Хто поцупив у нього мішок повний подарунками? І про що домовився Миколай з Несподіваним гостем ? Про це , та інше у суботу, 17 грудня, о 8:40 розповість ОКСАНА ЧУХЛІБ , львівська авторка пісень та їх виконавиця у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» разом з ведучою Наталкою Криничанкою.
—————–
У радіопрограмі “Від бароко до року” у суботу, 17-го грудня, о 14-й годині 30 хвилин з автором і ведучою Любою Фітьо –  легендарний  “Медікус” і його учасники -Володимир Кіт та Євген Прокіп. Слухаємо джаз- рок з нової платівки”From my friend ” і спілкуємося з чудовими джазменами!
——————
У радіопрограмі «Операція Україна» в суботу, 17 грудня, о 18-й годині 10 хвилин журналіст Ганна Шкряда розкаже – прощання з Героєм – Львів провів в останню путь воїна – Михайла Лібрука – спогади про бійця. Будемо говорити про моральну реабілітац ію воїнів після війни і війська. Чому не варто боятись психологів скажуть самі бійці. А також привітаємо наш львівський десант із Днем частини. 19 грудня 80-ка зустріне свій 37-й рік створення.
——————
10 років тому розпочалася успішна співпраця українських закладів професійно-технічної освіти з німецькою будівельною фірмою «Кнауф». На ювілейну науково-практичну конференцію, для обговорення досвіду і перспектив цього співробітництва з’їхалися гості з України та з-за кордону. Репортаж з Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва, де відбувалася зустріч, почуєте у програмі “Основа” в суботу, 17 грудня о 18 годині 35 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

Учасники: директор Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва Володимир Адашинський, учасники конференції з України та закордону.
—————–
Вона прагнула любові, складала плани на майбутнє, любила життя та роздавала рецепти щастя. Проте доля виділила їй 26 років. Голос із небуття. Юлія Пігель – Рута Вітер. Про неї у радіопрограмі «Із золотих фондів львівського радіо» в суботу, 17 грудня, о 21.10. Редактор Г.Рокецька.
Учасники: Ю.Пігель – поетеса (фондові записи), З.Суходуб – ведучий.

—————–

Ви готові до нових мандрів із Паном Вусом? Він приготував веселу історію до зимових свят. Готуйтеся до наших нових зимових пригод. Радіопрограма «Планета дітей» у неділю, 18-го грудня, о 8-й годині 40 хвилин. Автор і ведуча Єва Якубовська.
—————-
Яка найдавніша відома ікона Святого Миколая? Епохи сакрального мистецтва України – Руси від часів ОРАНТИ до сьогодення. Спотворення історії через фальсифікацію творів сакрального мистецтва та шлях повернення шедеврів до витоків .
Про це та інше з АНДРІЄМ КОМАРНИЦЬКИМ – художником-іконописцем, кандидатом мистецтвознавства, засновником іконописної майстерні «Алімпій» у неділю, 18 грудня, о 9-ій 20 у «Зустрічі на князя Романа». Автор і ведуча Наталка Криничанка.
——————–
Дружба з бідними. Про діяльність Спільноти Святого Егідія у Львові, які допомагають та підтримують бідних та знедолених, і зараз шукають волонтерів на Різдвяний обід для безхатьків. . Для його організації потрібна допомога. Як можна допомогти почуєте урадіо програмі «Територія доброти», у неділю, 18 грудня о 18.10. Автор і ведуча – журналіст Ольга Мельник.
——————
Чи знаємо ми, звідки бере свої початки український модернізм, хто найбільше спричинився до його розвою? Мистецька формація «Молода Муза», що виникла у Львові 110 років тому, принесла в українську літературу нові віяння, що яскраво відображало дух часу. Як ставивився Іван Франко до мистецьких шукань молодомузівців, чи сприяв популяризації їхніх творів – про це та інше довідаєтеся з розмови про український феномен «Молодої Музи». Слухайте діалог з Оксаною Мельник, літературознавцем, науковим співробітником відділу літературного процесу в Україні і компаративістики Інституту Івана Франка НАН України, кандидатом філологічних наук, авторкою монографії про Михайла Яцкова в ефірі Львівського радіо в програмі «Слово» з Оксаною Галаник у неділю, 18 грудня, о 18:30.
———————
Дарувати дива, сотворені мистецькими засобами – просто. У цьому переконався і гість програми художній керівник Державної академічної хорової капели «Дударик», диригент, народний артист України Дмитро Кацал. Він є автором дійства, що має ймення «Пригода Святого Миколая». Доторкнутись до творення музичного дарунку вдалось і ведучій Ірені Вовк, про що вона й розповість у радіопрограмі «Львів музичний» у неділю, 18 грудня, о 21 годині 10 хвилин.

———————

З міста на фронті в місто на єврокордоні. Що замовляли Святому Миколаю діти Рубіжного на Луганщині; як за 30 км від війни розбудовують науковий осередок і залучають молодь до громадських ініціатив,- про це наступний випуск Радіожурналу «Місто». Програма звучить в нашому ефірі у понеділок, 19-го грудня, о 8.10. ЇЇ підготувала і проведе журналіст Ірина Павлюк.
Учасники: Олена Стариченко, член ГО «Соборність»
Валент ина Касьянова, редактор наукового журналу «Віртус»м. Рубіжне Луганської області.
—————-
Щопонеділкова радіопрограма «Вас слухають», яка звучить у прямому ефірі з 18 години 20 хвилин до 19-ї години, запросить вас, шановні слухачі, на зустріч із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою.
Ведуча програми – журналіст Мирослава Лубкович.
Під час ефіру працюватимуть телефони прямого зв»язку.
——————-
Унікальні краєзнавчі місця Львівщини – сторінка забуття чи крок до історичної впізнаваності посеред етнічного різнобарв’я Європи? Пліснеськ як феномен раннього державотворення давньоруського літописного міста.
Про це та інше з АНДРІЄМ ФИЛИПЧУКОМ , археологом, істориком, заступником директора з наукової роботи «Історико-культурного заповідника «ДАВНІЙ ПЛІСНЕСЬК» у понеділок, 19 грудня, о 21:10 у радіопрограмі «Світлиця» разом з Наталкою Криничанкою.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0