Слухайте 18 січня в ефірі Львівського радіо

Слухайте 18 січня в ефірі Львівського радіо

Хвалимо Господа-Творця спільною колядою. Чоловічі барви різдвяних піснеспівів у виконанні Олександра Божика і Державної академічної хорової каели “Дударик” у радіопрограмі «Зустріч На Князя Романа» у середу, 18 січня, о 14-й годині 30 хвилин. Автор і ведуча Єва Якубовська.

.

Другий Свят-вечір напередодні Водохреща зустрінемо традиційними українськими щедрівками. Співачка, акторка, лауреатка Національної премії імені Т. Г. Шевченка, керівник мистецького об’єднання “Майстерня пісні” Наталка Половинка завітає до студії Львівського радіо 18 січня, з 18 години 20 до 19 години у програмі “Час жити”. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

 

Учасники: Наталка Половинка – співачка, акторка, лауреатка Національної премії імені Т. Г. Шевченка, керівник мистецького об’єднання “Майстерня пісні”

 

Незабаром виповниться 3 роки, як до нас, на захід, почали прибувати спочатку переселенці з Криму а, згодом, і зі сходу України. Усім зараз нелегко, як же дбає влада про тих, хто, покинувши власну домівку та роками нажите добро, змушені були втікати від російської навали? – Про це спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме в ефірі Львівського радіо у середу,18 січня, о 21 годині 10 хвилин.

 

Учасники: радник міністерства соцполітики України на Львівщині з питань переміщених осіб Оксана Яковець.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ