Слухайте 19 січня в ефірі Львівського радіо

Слухайте 19 січня в ефірі Львівського радіо

27 січня у Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького завершиться виставка «Антивоєнний цикл офортів Франсіско Гойї «Жахи війни». У четвер,   19 січня, у радіопррограмі «Зустріч на князя Романа» з  ведучими Іреною Вовк і Євою Якубовською о 14-й годині 30 хвилин обговоримо найяскравіші акценти виставки.

 

Найбільшу небезпеку для держави, її економічного процвітання, незалежності, обороноздатності і сили становить скритий внутрішній ворог, що наче іржа вигризає її зсередини – корупція. Чи реально її побороти та що для цього робиться у нашому регіоні? – Про це спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме у прямому ефірі Львівського радіо у четвер, 19 січня, о 18 годині 20 хвилин.

 

Учасники: військовий прокурор Західного регіону України полковник юстиції Олег Сенюк.

                                 

Експерти, які спостерігають за ситуацією українських працівників на польському ринку праці, стверджують, що масова трудова міграція з України до Польщі стрімко перетворюється з тимчасової на постійну. Про життя українців в Польщі та особливості українсько-польських взаємин поспілкуємось у програмі «Сусіди» у четвер, 19 січня о 21 годині 11 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

 

Учасники: Мирослава Керик – історик, соціолог, фахівець у справах міграції і української спільноти в Польщі. Є президентом Фонду «Наш Вибір» і редакторкою місячника «Наш Вибір». КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ