Слухайте 20 серпня в ефірі Львівського радіо

Слухайте 20 серпня в ефірі Львівського радіо

20-го серпня, у неділю, розпочнемо ефір о 8-ій годині 10 хвилин повідомленням синоптиків про погоду та програмою «ПРО ЛЬВІВ З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ».

Продовжить ефір інформаційно-аналітична програма «Ранкова панорама». Дні європейської спадщини – це щорічна акція, в рамках якої у всій Європі для широкої публіки відкривають маловідомі пам»ятки архітектури, що зазвичай є недоступними, і проводіть в них екскурсії.

 
Ювілеї славних земляків – Марія Чумарна. Про неї в «УКРАЇНСЬКОМУ КАЛЕНДАРІ» о 14-ій годині 10 хвилин згадає історик Іван Сварник.
О 14-й годині 20 хвилин – «ЗУСТРІЧ НА КНЯЗЯ РОМАНА. Чи можливо назвати Україну країною лірників і кобзарів? Віповіді на ці запитання шукатимуть ведуча Ірена Вовк і український незрячий лірник Лайош Молнар.

 
Для юних слухачів програма «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» розпочнеться о 14-ій годині 45 хвилин. Хто годує мурашку? І що таке на думку мурашок марнотрацтво ? Про це та інше творами Оксани Сенатович розповість Оксана Дмитришин. Ведуча Наталка Криничанка.

 

О 18-й годині 10 хвилин – програма «ТЕРИТОРІЯ ДОБРОТИ «.
почуєт е: про діяльність Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій, зокрема про допомогу ветеранському бізнесу, а також юридичні та психологічні консультації і різних проектів для наших захисників. Журналіст Ольга Мельник.

 

На радіопрограму «СЛОВО» Оксана Галаник запросить о 18-ій годині 35 хвилин. Слухайте діалог з Валерієм Калинюком – головою громадської ради «Святий Юр», перший заступник голова ЛОДА в часи Вячеслава Чорновола.
21-а година 10 хвилин – час виходу програми «ЛЬВІВ МУЗИЧНИЙ». Львів’янка Оксана Кровицька вже більше двох десятків років є оперною солісткою у США. Сопрано землячки зі світовим ім’ям почуєте з ведучою Іреною Вовк.

Програма «У ПОЛІ ЗОРУ» о 21-й 35.
«ГОВОРІМО ПРАВИЛЬНО» з Оксаною Галаник о 21-ій 50-т.
На завершення – анонс наших програм на завтра та прогноз погоди.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0