Слухайте 20 січня в ефірі Львівського радіо

Слухайте 20 січня в ефірі Львівського радіо

У радіопрограмі «Зустріч на князя Романа» на завершення тижня помандруємо в тур разом із молодим перспективним гуртом «Тік Ту». Культурні події від і з самим гуртом. Слухайте програму у п»ятницю, 20 січня, о 14-й годині 30 хвилин. Автор і ведуча Єва Якубовська.

 

Про передумови, історичне значення та наслідки Акту злуки УНР і ЗУНР від 22 січня 1919 р. слухайте в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 20 січня, о 18.20. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.

 

Учасники: історик, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України та етнокомунікацій Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» Іван Хома.

 

Днями в Департаменті  агропромислового  розвитку   зібралися  керівники  та спеціалісти сільського  господарства, фермери, науковці ,щоб  спільно  обговорити  стратегічні завдання аграрників області щодо якості   полів ,їх віддачу. Вони відзначили,  що цього року малим   землевласникам, фермерам виділяється  мільйон гривень  на вирощення   сидератів ,вапнування  та дослідження грунтів і ці кошти необхідно ефективно  використати. Про  це ви почуєте  у передачі «Довкілля» у п»ятницю, 20-го січня, о 21 годині 10 хвилин.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ