Слухайте 21 лютого в ефірі Львівського радіо

Слухайте 21 лютого в ефірі Львівського радіо

Яка на смак література, написана на Майдані, як її читати сьогодні та чи можна виставити межу між історією та нашою пам’яттю. Вмикайте програму “Зустріч на князя Романа” з Євою Якубовською у вівторок, 21 лютого,  о 14:30, поговоримо із очевидцями -поетами подій на Майдані.

 

Мало не щодня з’являються анонси нових реформ, проектів і схем, які на думку керівництва Міністерства охорони здоров»я України зроблять медичну допомогу якісною і доступною. Одним з таких є створення госпітальних округів. Як зазначило київське керівництво, наш регіон має стати першим, де у рамках реформи медичної галузі, їх впроваджуватимуть. Проте, наразі, на Львівщині триває обговорення проекту карти госпітальних округів.  Чи вирішить округи усі питання управління медициною в рамках децентралізації? – З цього приводу спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ЗДОРОВ»Я», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо  у вівторок, 21 лютого, о 18 годині 20 хвилин.Учасники: т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак та голова профільної комісії з питань охорони здоров»я Львівської обласної ради, головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка.

 

Про члена проводу ОУН, політв’язня Омеляна Коваля слухайте у програмі «Постаті» у вівторок, 21 лютого, о 21.10. Автор і ведучий – Ігор Осадчук. Учасники: історик, публіцист Ярослав Сватко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ