Слухайте 22 лютого в ефірі Львівського радіо

Слухайте 22 лютого в ефірі Львівського радіо

26 лютого весь світ замре, аби дізнатися переможців Оскара. У середу ми спробуємо спрогнозувати та вирахувати переможців де-факто та де-юре. Як завжди ведучими програми “Зустріч на князя Романа” буде Ірена Вовк та Єва Якубовська о 14:30, гість ефіру: кінокритикиня – Катерина Сліпченко.

—————-

Процес урбанізації негативно впливає на природу, і, на жаль, Львів у цьому процесі не є винятком. Тому надзвичайно важливо не тільки боротися за збереження кожного дерева у нашому місті, а й планомірно відновлювати зелені насадження. Нещодавно у Львові штаб, який об’єднає владу, громадські організації, благодійників та небайдужих містян задля покращення благоустрою та озеленення міста. із озеленення міста. Як він працюватиме поспілкуємося 22 лютого, з 18 години 20 до 19 години у прямому ефірі програми “Час жити”. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

Учасники: провідний спеціаліст Управління екології та ландшафтного планування ЛМР Маріанна Гавришко, інші учасники визначаються.
—————-
Як  заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, планується змінити розрахункові одиниці у начисленні субсидій. У Міністерстві соціальної політики розглядають питання доведення частки сплати домогосподарством, яке отримує субсидію, за житлово-комунальні послуги до 12-15% від свого сукупного доходу в середньому. Про що йдеться і у чому полягатимуть зміни? – З цього приводу спілкуватимемось у програмі Наталі Сохвн «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме в ефірі Львівського радіо у середу, 22 лютого, о 21 годині 10 хвилин.
Учасники: начальник відділу житлових субсидій, соціальних виплат та допомог Департаменту  соціального захисту населення ЛОДА Василь Гельбич.
—————КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0