Слухайте 24 серпня в ефірі Львівського радіо

Слухайте 24 серпня в ефірі Львівського радіо

Незалежність у мистецтві: як змінилося українське мистецтво за роки незалежності, які виклики перед мистецтвом ставить сьогодення і чи Україна має чим похвалитися на світовій мистецькій арені – на ці питання відповість знана львівська мистецтвознавиця Наталка Космолінська. Про незалежне мистецтво слухайте в четвер, 24 серпня, о 14 годині 25 хвилин, в програмі «Зустріч на князя Романа» з ведучою Лідією Станіцькою (Пужак).
—————–
Надійним щитом будь-якої держави, захистом її незалежності є міцні, боєздатні збройні сили та свідома громадянська позиція людей, що її населяють. Як ми занадто пізно зрозуміли, Україна – не вийняток. Про реформування українського війська «знизу» за роки війни, волонтерський рух, який у найважчі перші місяці дав змогу захисникам зупинити російсько-сепаратистську навалу та нинішню ситуацію на сході піде мова у програмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме в ефірі Львівського радіо у четвер, 24 серпня, о 18 годині 20 хвилин.
Учасники: учасник АТО, начальник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України полковник Олександр Поронюк та керівник народної Самооборони Львівщини Валерій Веремчук.
—————-
Вони приїхали до Львова з різних країн світу. Як живуть та навчаються іноземці в Україні, якою вони бачать нашу країну довідаємось, познайомившись зі студентами Львівського інституту банківської справи у програмі «Сусіди» у четвер, 24 серпня, о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.
Учасники: проректор з навчально-виховної роботи та міжнародного співробітництва Львівського інституту банківської справи Олексій Другов, іноземні студенти.
—————–

Історія міської Ратуші , її будівничих, владу , пожежі і годинники на вежі. Про Львів з любов»ю у радіопрограмі «Арт-факти» у четвер,24 серпня, о 21:35 разом з автором і ведучою Наталкою Криничанкою.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0