Слухайте 27 січня в ефірі Львівського радіо

Слухайте 27 січня в ефірі Львівського радіо

У радіопрограмі «Зустріч на князя Романа» з Євою Якубовською дізнаємося про новий експериментальний театральний проект «Гершом». Сезон Браумін -режисер розповість про це детальніше у п»ятницю, 27 січня, о 14-й годині 30 хвилин.
—————-
Про сміттєву проблему у Львові та шляхи її вирішення слухайте в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 27 січня, о 18.20. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.

Учасники: голова комісії з питань сільського господарства, екології та раціонального використання природних ресурсів, депутат Жовківської районної ради від партії УКРОП  Ігор Муравський, представник партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» (визначається).
—————-
У Києві відбувається Перший Міжнародний органічний конгрес. Його учасників – керівника господарства « Агро Радехів» Сергія Павловського, президента Львівської міської громадської організації «Екотерра» Наталю Чоловську та керівника управління Департаменту агропромислового розвитку Ігоря Вуса ми запросили до розмови, щоб обговорити проблеми розвитку органічної продукції на Львівщині та у нашій державі. Про це у радіопрограмі «Довкілля» у п»ятницю, 27 січня, о 21 годині 10 хвилин. Редактор Зоряна Дідич.
—————–КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ