Слухайте 29 березня в ефірі Львівського радіо

Слухайте 29 березня в ефірі Львівського радіо

Хресна дорога у новому баченні – синтез хорової страсної музики,пластики тіла, театральної постановки. Учасники барокової капели ЛНМА ім.М.Лисенка та студенти факультету культури і мистецтв ЛНУ ім.І.Франка об’єдналися, щоби спільними мистецькими зусиллями говорити про милосердя і любов у часі Великого посту. У програмі “Зустріч на Князя Романа” ведуча Ірена Вовк поспілкується зі співорганізаторкою цього дійства,диригентом Людмилою Капустіною. Слухайте у середу, 29 березня, о 14.30.
—————-
Одвічні істини і утвердження національної самосвідомості. Про це йтиме мова у радіопрограмі «Час жити» у середу, 29 березня, о 18-й годині 20 хвилин. Журналіст Мирослава Лубкович запросила у студію архімандрита , перекладача Біблій, лауреата Шевченківської премії, доктора, отця Рафаїла Турконяка. 2 квітня виповнюється 45 років з дня свячення отця Рафаїла, яке він отримав в Римі з рук патріарха Йосифа Сліпого і владики Василя Величковського. Під час ефіру працюватимуть телефони прямого зв»язку.
—————
Однією з далеко не нових, традиційних і вельми болючих проблем в Україні є погані дороги. Найсумнішим є те, що навіть на відремонтованих дорогах навесні покриття «сходить» разом зі снігом. Що відбувається? У чому причина? – Така у нас кліматична зона чи винен пресловутий людський фактор – порушення технологічних процесів? Яким є вихід з ситуації? – Про це спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме в ефірі Львівського радіо у середу, 29 березня, о 18 годині 20 хвилин.

Учасники:т.в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрій Яблонський.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0