Слухайте 5 квітня в ефірі Львівського радіо

Слухайте 5 квітня в ефірі Львівського радіо

У радіопрограмі “Зустріч на князя Романа” з Євою Якубовською дізнаємося про нову виставу від театру «Домус». Гості програми: Денис Федєшов – директор театру. Вмикайте ефір о 14. 30 у середу, 5-го квітня.

 

150 гостей зі сходу України сподіваються зустріти цьогоріч організатори акції «Великдень разом». Студенти з різних куточків України приїдуть до Львова з 14-го до 17-го квітня, щоб довідатись про пасхальні традиції Галичини. Які спільні події відбудуться у Львові  почуєте у середу,   5 квітня, з 18 години 20 до 19 години у програмі “Час жити”. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

 

Учасники:  голова Студентського Братства УКУ Юлія Любич, координатори проекту Катя Кошлань і Галина Дідула.

 

 

Час йде і все більше краян задумуються (а дехто вже й активно працює) над формуванням ОСББ. Як на практиці відбувається перехід до об»єднань співвласників багатоквартирних будинків і переформатування сфери житлово-комунальних послуг? – Про це спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме в ефірі Львівського радіо в середу, 5 квітня, о 21 годині 10 хвилин.

 

Учасники:  Експерт з питань ОСББ, старший науковий співробітник Національного лісотехнічного університету України, голова правління ОСББ «ВЧИТЕЛЬ» (з 25-літнім стажем), голова правління громадської спілки Львівська асоціація власників житла і управителів житловою нерухомість Любомир Романович Лиско.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ