Слухайте 4, 5 та 6 березня в ефірі Львівського радіо

Слухайте 4, 5 та 6 березня в ефірі Львівського радіо

Що таке байка і чому досі її так люблять діти? Що можна сказати байкою з того, що не скажеш звичайними словами? З нагоди сто дев»яностої річниці з дня народження ЛЕОНІДА ГЛІБОВА , поета, письменника , видавця його улюблені байки у виконанні учнів четвертого класу навчально –виховного комплексу села Підберізці ПустомИтівського району у суботу, 4 березня, о 8: 40 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» разом з ведучою Наталкою Криничанкою.

——————
Ім»я народної поетеси Анастасії Хімко зовсім невідоме масовому читачеві. Проте її добре знають і шанують в селі Поздимир на Радехівщині, де невдовзі пані Анастасія відзначатиме соє 80-річчя. Зусиллями односельців щойно вийшло у світ її поетичне вибране «Село моє рідне, Поздимире мій». Ця книга свідчить про талант Анастасії Хімко, для якої Слово і Україна завжди були понад усе.
Вона ніколи не прагнула слави, а її мрією була вільна Вітчизна, за яку стояв зі зброєю в руках її батько січовий стрілець. Тож подаруймо Анастасії Хімко бодай крихту нашої уваги і любові, на яку вона чесно заслужила. Про це і більше в авторській програмі Олеся Дяка «Формат Слова» в суботу, 4-го березня, о 9-й годині 20 хвилин.
——————
У радіопрограмі “Від бароко до року” у суботу, 4-го березня, о 14-й годині 30 хвилин гість -переможець Національної премії України імені Тараса Шевченка  у номінації «Музичне мистецтво» за твори: симфонія-реквієм «Праведна душа…», хорова кантата «Колір» та музичний твір «Присниться сон мені» – композитор Богдана Фроляк . Будемо спілкуватися і слухати твори  на слова Тараса Шевченка. Автор і ведуча – Любов Фітьо.
——————
У радіопрограмі «Операція Україна» в суботу 4 березня, о 18-й годині 10 хвилин журналіст Ганна Шкряда запропонує: разом із бійцями пройдемо спогадами трирічної давнини. Адже саме у березні 2014 почалася битва за Україну. Також почуєте про унікальну долю дівчини-воїна. Вона зі Сходу – пережила окупацію рідного Лисичанська, а зі звільненням міста стала до лав львівського десанту
Що об”єднує професійне навчання і спорт? Де можна вивчитися за спеціальністю “няня” та “соціальний працівник”?  Програма “Основа” у суботу, 4 березня о 18 годині 35 хвилин завітає в гості у Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.Учасники:  Іван Парійчук, директор Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій, викладачі та майстри училища.
——————
Між увінчаними геніями світу важко знайти йому рівного, який би був своїм життям і творами подібний до нього… Тарас Шевченко – духовний наставник, вчитель, проводир і пророк народу – у радіопрограмі «Із золотих фондів львівського радіо» в суботу, 4 березня, о 21.10. Редактор: Галина Рокецька.
Учасники: Г.Стоцька, Л.Перейма- завідувач відділу львівського історичного музею, М.Щудло – сільський голова с.Завадова, А.Хвалик- зав.бібліотеки, З.Філіпчук – наук.співробітник народного музею Тараса Шевченка у палаці мистецтв.

——————
З нагоди дня народження улюбленої письменниці НАТАЛІ ЗАБІЛОЇ учні другого А класу навчально-виховного комплексу імені Василя Симоненка АНАСТАСІЯ АСТАПЧУК, МАКСИМ РЕВА та ЮЛІЯ СТЕПАНКІВ приготували для усіх улюблені твори – «Пригоди з автобусом», «Ясоччин садок» та «Будинок казковий – багатоповерховий» у суботу, 5 березня, о 8: 40 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» разом з ведучою Наталкою Криничанкою
——————
Виставка «ТКАНА ШЕВЧЕНКІАНА : погляд на роботи українських професійних майстрів художніх тканин через призму Кобзаря» . Які неоціненні скарби зберігаються у фондах музею? Про це та інше з АНДРІЄМ КЛІМАШЕВСЬКИМ – керівником Музею етнографі та художнього промислу Інституту народознавства Національної Академії наук України та ГАЛИНОЮ ВИНОГРАДСЬКОЮ – молодшим науковим співробітником , провідним охоронецем фонду “Народна тканина” та куратором виставки у неділю 5 березня о 9-ій 20 у радіопрограмі «Зустрічі на князя Романа» разом з Наталкою Криничанкою.
——————
Музичний проект проти зневіри і байдужості. Свій музично-поетичний проект «Від Шевченка до Костенко» презентують співачка Оксана Муха і директор Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик» Дмитро Кацал. Твори на вірші Шевченка, Франка, Лесі Українки, Антонича, Чубая, Івасюка, Стельмаха, Костенко звучатимуть у радіопрограмі «Від бароко до року» у неділю, 5 березня, о 14-й годині 30 хвилин. Автор і ведуча Ірена Вовк.
——————
У програмі «Територія доброти», у неділю 5 березня о 18.10 говоритимемо про небайдужість до людей з особливими потребами. Автор і ведуча журналіст Ольга Мельник.
——————
Що у ХХІ столітті насправді знають у світі про Голодомор 1932-1933 років? Як ця тема репрезентована у світовому кінематографі? Чи сприйме світова спільнота художнє осмислення трагічних сторінок української історії крізь призму кохання головних героїв? Невже межові ситуації не знищують у людей вміння любити?
Чи вдасться авторам сценарію після запланованих прем’єр у сорока п’яти країнах досягнути поставленої цілі – розпочати дискусію про геноцид українського народу? Бесіду із Ігорем Ігнатовичем, відомим канадським підприємцем українського походження, продюсером фільму «Гіркі жнива», слухайте в ефірі Львівського радіо в програмі «Слово» з Оксаною Галаник у неділю, 5 березня, о 18:30.
——————
Великий Кобзар оживе у музично-пісенній творчості. Яким чують і відчувають Тараса Шевченка сучасні українські виконавці. Слухайте в радіопрограмі «Львів музичний» у неділю, 5 березня, о 21-й годині 10 хвилин від автора і ведучої Ірени Вовк.
——————
Про пов’язаність та непов’язаність сценічного імені говоритимуть мисткині, яких світ та Україна знають як: Ямуну, Калінді, Джанардана. Вмикайте програму “ЗНКР” у понеділок, 6 березня, о 14:30. Ведуча Єва Якубовська.
——————Щопонеділкова радіопрограма «ВАС СЛУХАЮТЬ», яка звучить у прямому ефірі Львівського радіо з 18 години 20 хвилин до 19-ї години, запросить вас, шановні слухачі, на пряме спілкування із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Ведуча програми – журналіст Мирослава Лубкович.
Під час ефіру працюватимуть телефони прямого зв»язку.
——————
Феномен громадської ініціативи – створення музею «Бойківщина» силами фанатиків етнографічних скарбів рідного народу. Як створювався музей , хто його фундатори ? Доля музею середини і другої половини двадцятого століття? Дев»яносторічний ювілей музею – унікальна властивість самозбереження і жертовного служіння потребам поколінь. Про це та інше з РОКСОЛЯНОЮ ДАНЧИН – керівником історико – етнографічного музею «Бойківщина» у місті Самборі у понеділок 6 березня о 21:10 у радіопрограмі “Світлиця” разом з ведучою Наталкою Криничанкою.
——————КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0