Слухайте 5 березня в ефірі Львівського радіо

Слухайте 5 березня в ефірі Львівського радіо

Як правило, інформація про районний фестиваль української мови під назвою «Розквітай же, слово» серед учнів загальноосвітніх шкіл так і залишається на містечковому рівні. Наша ж мета, якщо звісно це варто уваги, довести добре діло до наймасовішого слухача.

Ось про такий захід, що недавно відбувся в середньо освітній школі № 91 м.Львова під девізом «Нам пора для України жить», присвячений річниці  Великого Кобзаря нам і хочеться вам розповісти в авторській програмі Олеся Дяка «Формат Слова» 5-го березня, в суботу, о 9-й годині 20 хвилин.

—————

 

Поп-діва, так називають цю енергійну,   неординарну львівську співачку, свої пісні пише сама, моделює одяг, мріє стати всесвітньо відомою і для цього дуже багато працює, її пісні можна впізнати з перших нот, і це – Андріана. Вона буде у гостях  в радіопрограмі «Від бароко до року» у суботу, 5-го березня, о 14.-й годині 30 хвилин. Автор і ведуча – Любов Фітьо.

—————–

У радіопрограмі «Операція Україна» почуєте про вишкіл українських бійців за канадською програмою. Її розробили спеціально для наших захисників . Також на вас чекає радіоекскурсія найстарішим воєнним музеєм України. Він знаходиться у Львові і там вже складають наочну історію нової війни. І  традиційно –  у програмі гарячий шлях бійця. Цього разу герой програми – доброволець-айдарівець на псевдо Гриць. Автор і ведуча журналіст Ганна Шкряда – у суботу, 5-го березня, о 18-й годині 10 хвилин.

——————

 

Львівське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка оголошує щорічний дитячо-юнацький мистецький конкурс “Тарасовими стежками”. Серед номінацій – найулюбленіший твір, одна із сторінок життя Тараса Шевченка та Шевченкові мрії про майбутнє. Львівські дитячі бібліотеки теж готуються до відзначення Дня народження Поета.  Як діти і молодь вшановуватимуть Кобзаря почуєте у програмі “Основа” у суботу, 5 березня о 18 годині 35 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

—————–

 

Говорити про Марію Байко, з одного боку, легко, бо вона дуже відома співачка, музичний діяч, а з іншого – важко: настільки різні сфери творчої діяльності переплелися у мистецькій долі цієї талановитої жінки. Про видатну лемкиню, щиру українку, нар.арт.України у часі її славного ювілею у радіопрограмі  «ЗОЛОТІ ФОНДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАДІО»  в суботу, 5 березня, о 21-ій годині 10 хвилин. Редактор Галина Рокецька.

————–КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0