Слухайте 7 квітня в ефірі Львівського радіо

Слухайте 7 квітня в ефірі Львівського радіо

Весняна атмосфера Шевченкової поезії візуалізована театральними засобами. Радіопрограма «Зустріч на князя Романа» запросила директора-художнього керівника Львівського обласного академічного театру ляльок Уляну Мороз, акторське подружжя Курилків – Ярослава і Ярославу, акторку Юлю Броцьку, які розкажуть про нове бачення Шевченкових вистав. П’ятниця, 7 квітня, 14-30. Автор і ведуча Ірена Вовк.
—————
Про причини і наслідки звільнення Парасковії Дворянин з посади першого заступника голови Львівської облради та інші рішення позачергового засідання сесії ЛОР слухайте в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 7 квітня, о 18.20. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.

Учасники: голова обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», член фракції «Об’єднання «Самопоміч» у ЛОР Парасковія Дворянин та представник іншої політичної сили.
—————-
Цьогорічна погода сприяла злагодженій роботі на весняному полі в державному підприємстві дослідне господарство »Радехівське». Тут завчасно підготували агрегати,насіння,пальне і зараз все роблять ,щоб в оптималі строки посіяти зернові та технічні культури.
Згадане господарство особливе і тим,що тут з року в рік мають щедрі врожаї ,і тим,що для землі мають чимало органічної поживи.
З передачі «Довкіллля « видізнаєтесь, також ,як веснують на Львівщині. Редактор Зоряна Дідич.
Учасники: директор державного підприємства дослідного господарства «Радехівське» Ігор Крет та начальник управління розвитку сільськогосподарського виробництва, продовольства та аграрного ринку Ігор Вус.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:33, п`ятниця, 4 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
19:13, четвер, 22 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:43, п`ятниця, 26 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0