Слухайте в ефірі Львівського радіо 1, 2 та 3 квітня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 1, 2 та 3 квітня

Життєві історії про тварин, які дуже схожі на історії з життя людей. Як у народних казках переплетена глибока мудрість , гумор і віра у перемогу добра? Як хитра Лисичка скористалась становищем покинутого напризволяще Кота Коцького ? І як Вовк допоміг старому псові Сірку повернутись у дім господаря ?
Про це та інше від пана Любомира Коцького – близького родича відомого народного казкового персонажу у суботу 1 квітня о 8: 40 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» разом з ведучою Наталкою Криничанкою.
——————–
Те, що Львів літературний, перебуває під пильним оком письменницької громади України, переконуємося не вперше. Саме недавно наше місто провідав літературний десант з Дніпра у складі Наталії Дев»ятко, Еліни Заржицької та інших. Якщо наш радіослухач уже мав творчу зустріч з письменницею Дев»ятко, то Еліна Заржицька вперше побувала на радіопрограмі «Формат Слова». Яких тем торкався автор і ведучий письменник Олесь Дяк у відвертій розмові з гостею програми і дізнаємося у суботу, 1-го квітня, о 9-й годині 20 хвилин.
——————–
У радіопрограмі “Від бароко до року” -гості : Ярослав Джусь бандурист, переможець шоу “Україна має талант” та Богдан Ховзун -директор музичної школи ім. Богдана Янівського і будемо слухати бандуру наживо, та розмовляти про сучасне бандурне мистецтво ,а також про конкурс дитячо -юнацький ім. Юрія Сінгалевича.Автор і ведуча – Любов Фітьо.
——————–
У радіопрограмі «Операція Україна» у суботу, 1-го квітня, о 18-й годині 10 хвилин журналіст Ганна Шкряда запропонує: війна вертає героїв на Щиті. Цього тижня Львівщина втратила трьох оборонців, які загинули у боротьбі за Україну на Сході. Про останній шлях воїнів – згадаємо. Різні, але єдині. Українську молодь запрошують приєднатися до проекту, мета якого пошук діалогу між регіонами. Як долучитися до розбудови мостів розуміння – дізнаєтесь. І традиційно на вас чекає шлях захисника. Герой програми – командир інженерно-саперної роти легендарної 80-ки лейтенант Руслан Паназьоров.
——————–
Реформи в Україні – недоторкана “священна корова” чи демократичний процес, в якому враховують думку громадськості? Яку загрозу існуванню всієї системи початкової мистецької освіти несе реформа шкіл естетичного напрямку поспілкуємося з головою президії Всеукраїнської ради директорів шкіл естетичного виховання Олександром Шалітом у радіопрограмі  Аліни Литвинової «Основа» у суботу, 01 квітня, о 18-й годині 35 хвилин.

Учасники: Голова президії Всеукраїнської ради директорів шкіл естетичного виховання Олександр Шаліт

——————–

Світ музики їй відкрив батько – скрипаль, концертмейстер львівської опери Володимир Цісик. Про незабутню Квітку у радіопрограмі «Із золотих фондів Львівського радіо» в суботу, 1 квітня, о 21.10. Редактор Г.Рокецька.

——————–

Як довго живуть казки , якщо вони справжні ? Чи дата двісті п’ять років з дня народження означає, що саме ця казка улюблена і розповідається дітям різних епох ? ” Королевич-жабеня або Залізний Генріх ” Братів Грімм – казка , яка єднає дітей усього світу. Про це та інше від ЕДІТИ БІЛЕЙ учениці 8-А класу Середньої Загальноосвітньої Школи № 62 м . Львова , читачки Центру розвитку та дозвілля “Під спільним дахом” у неділю, 2 квітня, о 8: 40 у радіопрограмі ПЛАНЕТА ДІТЕЙ разом з ведучою Наталкою Криничанкою.
———————
Стрибожий дарунок» Леся Мартовича , майстра соціальної сатири , глибинно –внутрішнього сміху з бажань, прагнень , думок і людських слабостей, що і сьогодні нуртують у нашому національному характері. Чи змінилися за сто років люди Галичини у своїх життєвих проявах ? Про це та інше у майстерному прочитанні СВЯТОСЛАВА МАКСИМЧУКА Народного артиста України, актора театру імені Марії Заньковецької у неділю 2 квітня о 9-ій 20 у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа». Ведуча Наталка Криничанка.
———————
Бандура у США і в Україні. Яким сприймають цей інструмент слухачі й музиканти там і тут? Композитор, виконавець, диригент, кобзар, бандурис Юліян Китастий розповість ведучій Ірені Вовк про власну країну – Бандуристан. Вмикайте Львівське радіо у неділю, 2 квітня, о 14.30.Програма «Від бароко до року».
———————
Дослідження історії українського народу, ідеалів визвольного руху – справа надвідповідальна. Як важливо навчитися долати політичні стереотипи, щоб нарешті дізнатися правду про роль жінок в ОУН та УПА, їхню героїчну участь у визвольній боротьбі. Наш обов’язок – пам’ятати про непросту роль українського жіноцтва в підпіллі. Сміливі українки, не боячись допитів і тортур, забезпечували діяльність Повстанської армії.
Крізь призму власного життя авторка книги спогадів «Віра-надія-любов» про життя героїнь українського визвольного руху, упорядниця Марія Паньків, викличе читацький інтерес до ще не достатньо висвітлених трагічних сторінок української історії ХХ ст.
Слухайте діалог з дослідницею історії героїнь українського визвольного руху у ХХ ст., сподвижницею українського культурного життя в Польщі, співробітницею часопису «Наше слово», секретарем Союзу Українок Польщі в ефірі Львівського радіо в програмі «Слово» з Оксаною Галаник у неділю, 2 квітня, о 18:30.
———————
На зустріч з «Майстрами музики» запрошує ведуча Ірена Вовк у програмі «Львів музичний». Скрипаль Михайло Вайман і головний диригент, художній керівник Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії Тарас Криса розкажуть про свою співпрацю і діяльність на світовій музичній арені. Неділя, 2 квітня, 21.10.

———————

У Львівській мерії майже випадково виявили – 17 комунальних приміщень незаконно перейшли у приватну власність. Правоохоронці розслідують ці справи в об’єднаному кримінальному проваджені, а проте повернути свою власність громаді ніяк не вдається: Суд відмовляється накладати арешт на незаконно привласнені приміщення, а нові власники майна не втомлюються його перепродавати. Про імена і схеми,яких не помічає львівська «Феміда» розповість наступний випуск «Радіожурналу «Місто». Слухайте програму о 8.10. Її підготувала і поведе журналіст Ірина Павлюк.
Учасники:
Інна Свистун, начальник департаменту комунальної власності ЛМР
керівник юридичного департаменту міськради Львова Гелена Пайонкевич
Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища.
———————
Щопонеділкова радіопрограма «ВАС СЛУХАЮТЬ», яка звучить у прямому ефірі Львівського радіо з 18 години 20 хвилин до 19-ї години, запросить вас, шановні слухачі, на пряме спілкування із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Ведуча програми – журналіст Мирослава Лубкович.
Під час ефіру працюватимуть телефони прямого зв»язку.
———————
Як приготуватись і провести вербну , баськову неділю? Чому неодмінним атрибутом Вербної неділі є вербові гілочки ? Чому саме верба обрана українцями для осанни Господа? Які особливі властивості і яке значення верби в українській традиції ? Про це та інше разом з народним майстром лозоплетіння ВОЛОДИМИРОМ МИШОЛІВСЬКИМ – у радіопрограмі “Світлиця” в понеділок, 3 квітня, о 21:10
Автор і ведуча Наталка Криничанка.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0