Слухайте в ефірі Львівського радіо 10 та 11 червня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 10 та 11 червня

Яким є світ дітей очима дорослих ? Чи насправді  дорослі можуть   осягнути  планету хлопчиків і дівчаток , їх таємниці і пригоди ? Про це та інше у неділю 10 червня  о 14-ій 45   з поетесою,  учителем , директором школи села Новострілища  Жидачівського району – НАТАЛІЄЮ ТРІЩ  у радіопрограмі  «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» .  Ведуча Наталка Криничанка.

 

Програма «ЗУСТРІЧ НА КН.РОМАНА» о 14 годині 20 хвилин. Свято  музики повертається до Львова. Про локації та музикантів розповість координатора проектів Марія Чічкова. Автор і ведуча Єва Якубовська.

 

У радіопрограмі «Операція Україна»   в суботу, 10-го червня, о 18-й годині 10 хвилин журналіст Ганна Шкряда запропонує: Той що пройшов пекло Афгану, а зараз став до зброї за Україну. Історію львівського десантника Сергія Лондона, який починав шлях воїна на Середньому Сході, а продовжив на нашому – українському.  Які звуки оборони – адже на Вас чекає репортаж із Яворівського полігону, де воїни відточують воєнні навички бою. А також – не пропустіть інформацію про допомогу атовцям: де її шукати і отримати – які напрямки підтримки захисників діють у Львові.

 

Професійна освіта в Україні модернізується за допомогою партнерів. Нещодавно у рамках проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії «Маляр» у Ставропігійському вищому професійному училищі м. Львова відкрилася навчально-виробнича майстерня новітніх технологій з обробки деревини «VIDARON» (Відарон). Ознайомитись із новоствореною майстернею та довідатися про переможців конкурсу  ви зможете у радіопрограмі  Аліни Литвинової «Основа» у суботу, 10 червня, о 18-й годині 35 хвилин.

 

Учасники: директор Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова Ірина Бурак, заступник начальника управління – начальник відділу департаменту освіти і науки Львівської обласної держадміністрації Роман Вороняк, учні.

 

«Краще недоспівати, ніж переспівати”, – говорив український оперний співак Ігор Кушплер.  Недоспівав… Так склалось… Пам»яті Маестро буде присвячена радіопрограма «Із золотих фондів львівського радіо» в суботу, 10 червня, о 21.10. Редактор Г.Рокецька. Учасники: І.Кушплер, В.Івасюк (фондові записи)

 

Чому песик завиває на місяць? Може він кличе своїх друзів, які заблукали у космосі ?
Про міжпланетні пригоди вірних друзів – Песика, Півника, Котика і Кролика розповість учениця львівської школи № 46 РУТЕНІЯ ГАЛИЧ у неділю, 11 червня, о 14: 45 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» разом з Наталкою Криничанкою.

 
Реалізація митця-музиканта у гобойному мистецтві: погляд зсередини. Гобоїст Ігор Лещишин (Україна-США) і старший викладач кафедри духових і ударних інструментів ЛМНА імені М.Лисенка Віктор Білас поміркують в ефірі радіопрограми «Зустріч на князя Романа» чого потребує сучасний студент-духовик. Також почуєте про світову прем»єру концерта для гобоя з оркестром Маестро Мирослава Скорика. Неділя, 11 червня, о 14-й годині 20 хвилин. Ведуча Ірена Вовк.

 
Допоможіть врятувати життя маленькій Евелінці. У неділю, 11-го червня, в радіопрограмі «Територія добрти» о 18-й годині 10 хвилин розкажемо про чудо-дівчинку Евелінку Олехнович, яка потребує нашої з вами допомоги. Дитина потребує пересадки кісткового мозку, тож батьки просять усіх про допомогу. Автор і ведуча – Ольга Мельник.

 
Сократ стверджував, що всі професії від людей і лише три – від Бога: це педагог, лікар та суддя. Бути сучасним учителем – мистецтво не з простих, воно багато до чого зобов’язує . Як стати моральним авторитетом для сучасних учнів? Хто все-таки є першим учителем для кожної людини? Що думає про місію вчителя архимандрит доктор Рафаїл Турконяк, який має за плечима власний досвід вчителювання, а також рефлексії отця про нові вимоги, які ставить перед педагогом ХХІ століття, почуєте в ефірі Львівського радіо в програмі «Слово» з Оксаною Галаник у неділю, 11 червня, о 18:30.

 
Львів зазвучить музикою європейських країн від середньовіччя до класики. Про вокальну та інструментальну, світську і церковну, ораторій ну і оперну музику у радіопрограмі «Львів музичний» розповість координатор фестивалю Давньої музики Божена Корчинська. Неділя, 11 червня, о 21 година 10 хвилин. Ведуча Ірена Вовк.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ