Слухайте в ефірі Львівського радіо 10 листопада

Слухайте в ефірі Львівського радіо 10 листопада

Він встояв перед численними військами, але не перед часом. Поморянський замок, який ще вчора вважали занедбаним, сьогодні отримав друге дихання. Про замок як пам’ятник відродженню – говоритимемо у програмі «Зустріч на князя Романа» в п’ятницю, 10 листопада, о 12 годині 25 хвилин з ведучою Лідією Станіцькою (Пужак).

 

Верховна Рада в першому читанні проголосувала Виборчий кодекс, який передбачає голосування за відкритими списками. Про новий Виборчий кодекс слухайте в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 10 листопада, о 17.20. Автор і ведуча –  Аліна Литвинова. Учасники: президент Інформаційно-правового центру „Наше право” Юрій Танасійчук, представники політсил (визначаються).

 

Нещодавно група народних депутатів зареєструвала новий законопроект у сфері захисту  і поводження з тваринами. Серед інших положень в документі йдеться про обов’язкову реєстрацію  домашніх улюбленців, а також про примусову стерилізацію всіх собак і котів, що не мають породної цінності. Законопроект  критикують практично всі – як захисники тварин, так і  прості власники тварин. Програма «Довкілля» запросила до дискусії експертів –  зоозахисників та юристів. З ними спілкувалась наш позаштатний автор Ольга Сидор. Учасники: -зоозахисниця, представниця Бродівського притулку для безпритульних тварин «Степ» НАТАЛІЯ ПРОЦЬ.

– Юрисконсульт із Міжнародної благодійної організації «Екологія Право Людина» НАТАЛІЯ КУЦЬ

– директор Львівського комунального підприємства «Лев» ОКСАНА КОШАК.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ