Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 10 вересня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 10 вересня

Вірш також буває чудернацьким. Особливо, коли  кожне слово  у ньому розпочинається на однакову букву. А намисто віршів з букв алфавіту особливо захоплює .  Про  «Кумедну читанку від А до Я» Марії Чумарної, львівської  поетеси і  педагога, етнопсихолога  як захоплюючу подорож у країну слів  суботу 10 вересня  о 8-ій 40   з    Ольгою Банах у радіопрограмі  «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» . Ведуча Наталка Криничанка.

 

Нещодавно у Львові завершилася перша частина всеукраїнського літературного конкурсу рукописів прози «Крилатий Лев» на кращу книгу року 2016-ть. Авторитетне журі обрало переможців. А про свої враження, роздуми про сучасну молоду прозу, її тенденції, напрямки розвитку, зрештою про її майбутнє і почуємо з вуст журі  – письменників Юрія Коваля та Мирослава Дочинця в авторській програмі Олеся Дяка «Формат Слова» 10 вересня, у суботу, о 9-й годині 20 хвилин.

 

У програмі «Від бароко до року» в суботу, 10-го вересня, о 14-й годині 30 хвилин – молодий, талановитий лідер групи «Мері» – Віктор Винник.  Поговоримо про  пісні ,про Україну, про патріотизм ,про майбутнє .До вашої уваги фрагменти пісень різних років ,які  стали хітами і  нові пісні ,які вже  стали популярними.   Автор і ведуча – Любов Фітьо.

 

У радіопрограмі  «Операція Україна» у суботу, 10 вересня, о 18-й годині 10 хвилин  журналіст Ганна Шкряда розповість:  тужлива, болюча і напрочуд тривка доля українського розвідника на псевдо Грішник. Хлопець родом з Луганщини наперекір ворогам і рідним став на захист України. До Дня танкіста наші герої-оборонці теплим словом-спомином розкажуть про своїх броньових побратимів і доведуть, що танк – це більше ніж залізо. А також спеціальний репортаж із Львівського бронетанкового. Та вірші війни від Сергія Жадана – не пропустіть.

 

Перший клас привносить у життя дитини і родини в цілому величезні зміни і ці зміни часом несуть за собою стрес і складні життєві ситуації. Колись був чітко визначений вік, коли дитину потрібно віддавати до школи. Тепер ставати першачками у 6 чи у 7 років – вибір залишається за батьками.  Тож як визначити цю готовність і чи варто поспішати посадовити свого сина чи доньку за шкільну парту почуєте у програмі “Основа” у суботу,  10  вересня о 18 годині 35 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

 

Учасники: Мар’яна Нартікова, завідувач Львівського обласного центру дитячої психотерапії та сімейного консультування Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ