Слухайте в ефірі Львівського радіо 10 жовтня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 10 жовтня

Зразки української автентики устами учасниць Львівського театрального гурту «Курбаси» у поєднанні зі звучанням литовських архаїчних інструментів. Слухайте у радіопрограмі «Зустріч  на князя Романа» у вівторок, 10 жовтня, о 12 годині 25 хвилин. Автор і ведуча  Ірена Вовк.

 

Наприкінці 2016 року в Україні стартувала медична реформа, перезавантажити галузь обіцяли не один рік і не в одному уряді. Наскільки своєчасними є такі зміни? Що відбуватиметься у нашому регіоні? Що очікує медичні установи Львівщини, зокрема – Львівську обласну клінічну лікарню? – З цього приводу спілкуватимемося у програмі Наталі Сохан «ЗДОРОВЯ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо у  вівторок,  10 жовтня,  о 17 годині 20 хвилин.

 

Учасники: директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні, голова постійної комісії Львівської обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Михайло Гичка.

 

Про заступника голови Проводу ОУН (бандерівців) і крайового провідника ОУН на Західноукраїнських землях, Голову Президіяльної Колегії УГВР Романа Кравчука слухайте у програмі «Постаті» у вівторок, 10 жовтня, о 20.10. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.

 

Учасники: історик Михайло Романюк.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ