Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 11 березня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 11 березня

Сьогодні Львів стає платформою для творчих бачень не лише театрів, але й в літературі і образотворчого мистецтва. Важливо розуміти, що  і вони дихають в унісон, але забарвлюються у різні кольори. У радіопрограмі “Зустріч на князя Романа” у п’ятницю, 11 березня, о 14:30  на зупинках Львівського трамвайчику розберемо події за кольорами. Автор і ведуча – Єва Якубовська.

—————

У п’ятницю, 11 березня гостем “Львівського радіо” буде отець доктор Рафаїл Турконяк, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, перекладач Острозької біблії. 25-річчя повернення з еміграції в Україну глави УГКЦ Мирослава (Любачівського) і його подвижницька діяльність, актуальність поезії Тараса Шевченка в час новітніх випробувань українського народу та моральний подвиг Надії Савченко, – про ці та інші теми говоритимемо у програмі “Про політику зблизька” о 18.20. Автор і ведучий Євген Ланюк.

————–

Весна починає вступати у свої права.  І   аграрники Львівщини планують заробити у грунт насіння на площі 350 тисяч гектарів, що на   11 тисяч більше, ніж торік. Чи є передумови для  виконання цього  завдання трудівниками села області. Про це і більше у радіопрограмі «Довкілля» у п»ятницю, 11-го березня, о 21-й годині 10 хвилин. Редактор – ЗорянаДідич.

—————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ