Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 11 листопада

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 11 листопада

Хор – як мистецький феномен. У п’ятницю в програму «Зустріч на Князя Романа» завітає головний хормейстер Львівської опери, лауреат Всеукраїнського конкурсу Василь Коваль. Про діяльність хористів в Україні та за її межами, про мистецьке покликання і життєві орієнтири – слухайте в 14.30. Ведуча – Ірена Вовк.

 

Про відносини держави і мови, походження української мови, особливості мовної політики в Україні слухайте в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 11 листопада, о 18.20. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.

 

Учасники: доктор філологічних наук, професор Зіновій Партико.

 

 

Для новоутворених об»єднаних територіальних громад потрібно будувати дороги, робити логістику, вдосконалювати житлово-комунальну сферу. І на селі – непочатий край роботи, особливо у впровадженні енергозберігаючих технологій. Саме з цією метою на базі Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України зацікавлені організації провели Всеукраїнську конференцію. Про її роботу дізнаєтесь із передачі  «Довкілля» у п»ятницю, 11-го листопада, о 21 годині 10 хвилин. Редактор Зоряна Дідич.

 

Учасники: Г. Седіло – заслужений працівник  сільського господарства,  І.Кіш – Академік Академії наук Будівництва та Архітектури, Р.Гладій – голова Львівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних Рад.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ