Слухайте в ефірі Львівського радіо 12 квітня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 12 квітня

Павло Вольвич і боротьба із реальністю:  нові  сенси літератури. Про це та інше слухайте у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа» з Євою Якубовською у середу, 12 квітня, о 14-й 30.

 

 

Шановні слухачі! У середу, 12 квітня, о 18-й годині 20 хвилин у радіопрограмі «Час жити» ви матимете можливість у прямому ефірі поспілкуватися із головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним. Під час ефіру працюватимуть телефони прямого зв»язку. Ведучий – Ігор Осадчук.

 

         

Як зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Михайло Мельник – «Львівщина має хороший потенціал для розвитку відновлювальних джерел енергії, а облдержадміністрація підтримує та сприяє розвитку альтернативної та відновлювальної енергетики як одному з найважливіших елементів енергетичної безпеки України». Як саме зелена енергетика розвивається в нашому краї і яким чином до цього розвитку можуть долучитися краяни спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме в ефірі Львівського радіо у середу, 12 квітня о 21 годині 10 хвилин.

Учасники:  президент Асоціації паливно-енергетичного комплексу Львівщини, член Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, Заслужений енергетик України Ярослав Шпак.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ