Слухайте в ефірі Львівського радіо 12 жовтня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 12 жовтня

Як через кіно можна долучитися до захисту довкілля? Відповісти на це питання береться 14-ий мандрівний міжнародний фастиваль документального кіно про права людини Docudays ua. Тема та проблема цьогорічного фестивалю – зміна клімату та захист довкілля. Як це питання вирішити з кінопогляду – розповість програма «Зустріч на князя Романа» 12 жовтня, в четвер, о 12 годині 25 хвилин з ведучою Лідією Станіцькою. 
—————-
Захист Батьківщини від злочинних зазіхань – свята справа. Проте, досить часто наші захисники, що під ворожими  обстрілами на Сході відстоюють незалежність і суверенність України – самі частенько залишаються цілком беззахисними від непорядності та самодурства чиновників, бюрократії, казнокрадства деяких посадових осіб. Чи реально побороти корупцію та що для цього робиться на фронті, і, зокрема, й у нашому регіоні? – Про це спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме у прямому ефірі Львівського радіо у четвер, 12 жовтня, о 17 годині 20 хвилин.
Учасники: військовий прокурор Західного регіону України генерал-лейтенант юстиції Олег Сенюк.
—————
31 жовтня у Львові на Кафедрі конституційного та міжнародного права Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться науково-практична конференція на тему: «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України: досягнення та перспективи». Про проблеми євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень України поспілкуємося у програмі «Сусіди» у четвер, 12 жовтня о 20 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

Учасники: Доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри конституційного та міжнародного права Ковальчук Віталій Богданович. Доктор юридичних наук, професор, академік Академії Вищої освіти України, декан Навчально-наукового Інституту права та психології Гарасимів Тарас Зіновійович. Кандидат юридичних наук, спеціаліст у сфері європейського права Забокрицький Ігор Ігорович.
Кандидат юридичних наук, докторант Софінська Ірина Дмитрівна.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:47, п`ятниця, 6 жовтня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:56, середа, 6 вересня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:42, вівторок, 5 вересня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0