Слухайте в ефірі Львівського радіо 13 грудня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 13 грудня

Яким є підсумок року Івана Низового на Львівщині ? Наскільки поезія спроможна об»єднати Україну від заходу до сходу у часі війни ? Про це та інше з донькою поета, вимушеною переселенкою з Луганська , головою всеукраїнської літературної премії імені Івана Низового , упорядником поетичної спадщини поета – ЛЕСЕЮ НИЗОВОЮ у середу 13 грудня о 12-ій 30 у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа». Ведуча Наталка Криничанка.
———————
У Львові проходить Форум “Деінституалізація: шлях від інституції до сім’ї”. Мета Форуму – об’єднати представників громадських та державних структур у процесі реформування системи опіки дітей сиріт.  Про проблеми сім”ї поспілкуємось у середу, 13 грудня, з 17 години 20 до 18 години у програмі “Час жити”. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

Учасники: Маріанна Каспришин, організатор Форуму, інші учасники визначаються.
———————–

З жовтня зріс показник прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Відповідно, зросли й інші соціальні виплати, зокрема – ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС. Яка саме допомога надається державою людям, що ризикуючи власним життям і здоров’ям, доклали усіх зусиль, аби зменшити викид радіоактивного випромінювання, не допустити ще більшого зараження місцевості і ураження людей; і наскільки ця допомога відповідає їхнім реальним потребам? – З цього приводу спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо у середу, 13 грудня, о 20 годині 10 хвилин.
Учасники: визначаються, орієнтовно – представники: пенсійного фонду, соцзахисту, чорнобильської організації.
———————КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:43, п`ятниця, 26 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0