Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 13 квітня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 13 квітня

У прямому ефірі радіопрограми “Зустріч на князя Романа” Ірена Вовк з’ясує чому варто 16 квітня відвідати прем’єру іронічної комедії “Синдром предків” від театру “Склад 2’0″, і чому тема платівки настільки важлива у добу цифрових технологій. Не пропустіть ефір 13 квітня, у середу, о 14:30.

———————

Працівники Державного історико-культурного заповідника “Тустань” намагаються зробити середньовічну пам’ятку цікавою та привабливою для туристів. А допомагають їм у цьому львівські науковці та студенти, іноді досить незвичними для традиційного українського музейництва способами. Так, раніше за допомогою комп’ютерної графіки фахівці створили 3D модель п’яти будівельних періодів дерев’яної забудови фортеці Тустань у IX-XIII століттях, на основі технологій лазерного сканування та комп’ютерного моделювання дерев’яної забудови. А зовсім недавно розробники представили мобільний додаток Тустань, який застосовує ще одну сучасну технологію – “доповнену реальність”. Чому нам важливо зберегти Тустань для наступних поколінь не лише відвідувачів, але й дослідників почуєте у програмі “Час жити” у середу, 13 квітня о 18 годині 20 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

——————

Децентралізація влади, формування об’єднаних територіальних громад, імовірні негативи та позитиви цих змін  є предметом багатьох дискусій. Сперечатись можна багато – значно краще поспілкуватись з представниками тих громад, які вже мають певні здобутки. Саме цьому присвятимо один з випусків програми Наталі Сохан «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо в середу, 13 квітня,  о 21 годині 10 хвилин.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ