Слухайте в ефірі Львівського радіо 13 вересня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 13 вересня

Роль жіноцтва у становленні української державності. Союз українок , берегинь – феномен самоорганізації , жертовності та патріотизму. Про це та інше з трьома головами Союзу українок – ОКСАНОЮ САПЕЛЯК, ЗОРЯНОЮ БІЛИК та ОЛЬГОЮ ПАСТУШЕНКО у середу, 13 вересня, о 12-ій 30 у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа». Ведуча Наталка Криничанка.

 

У радіопрограмі «ЧАС ЖИТИ» у середу, 13-го вересня, о 17-й годині 20 хвилин ви, шановні слухачі, матимете можливість поспілкуватися у прямому ефірі з архімандритом Греко- Католицької Церкви, доктором Богослов»я і Літургіки, перекладачем Біблій, лауреатом Шевченківської премії, ієромонахом, отцем Рафаїлом Турконяком. Ведуча програми – журналіст Мирослава Лубкович.

 

Чимало наших краян працює нині за кордоном. Нині – вони опора і фінансова допомога для своєї рідні, їхні кошти – одна з серйозних статей прибутку у державну казну. Та що очікує їх у майбутньому? Чи належиться їм якесь пенсійне забезпечення після повернення додому? – Про це, та й, загалом, про трудових мігрантів та їх право на пенсію, як тут в Україні так і на території інших держав спілкуватимемось у програмі «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме у прямому ефірі Львівського радіо в середу,13 вересня, о 20 годині 10 хвилин. Учасники: начальник управління іноземних пенсій Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Ірина Залога.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ