Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 14 квітня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 14 квітня

Інновації у фондовій роботі музеїв – як їх втілювати. Та як ефективно висвітлювати унікальні колекції місцевого і національного значення? Роздумуватиме головний зберігач фондів Львівського музею історії релігії Світлана Тимків у радіопрограмі «Зустріч на Князя Романа». Ведуча Ірена Вовк здійснить екскурс не лише в музейну, а й у музичну площину мистецтва. Як вберегти та донести унікальні зразки музики для духових та ударних інструментів – розкажуть заслужений діяч мистецтв України, професор В’ячеслав Борисович Цайтц і гобоїст Віктор Білас. Четвер, 14 квітня, 14.30 на 103,3 фм.

——————-

Про реформування сухопутних військ із засобів масової інформації дізнаємось чимало. Якою ж є ситуація в наших авіаторів та протиповітряної оборони? Про це поспілкуємось у радіопрограмі Наталі Сохан «Формула безпеки», яка звучатиме у прямому ефірі у четвер, 14-го квітня, о 18-й годині 20 хвилин.

—————-

 

Референдум у Нідерландах, який має виключно консультативний характер, відбувся. Чи стане він стратегічною перешкодою на шляху України до Європи? Чи матимуть його результати вплив на долю Угоди про Асоціацію України з ЄС? Про політичні розбіжності всередині Європи, які виявив голандський референдум слухайте у програмі “Сусіди” у четвер,  14 квітня о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

——————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ