Слухайте в ефірі Львівського радіо 14 вересня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 14 вересня

Чи існує межа між відчуттям себе дорослим і дитиною у літературній творчості, якою є письменницька доба, в якій зараз живемо і як вільно почуватись у власній творчості – роздуми від Галини Крук, поетки, літературознавчині, перекладачки, віце- президентки Українського центру ПЕН-клубу. Програму «Зустріч на Князя Романа» з Іреною Вовк слухайте у четвер, 14 вересня. О 12 годині 30 хвилин. 

 

Розпочався навчальний рік, а разом з ним – турботи батьків з приводу безпеки дітей. Безпеки на вулицях, в навчальних закладах, під час спілкування з однолітками в реальному житті та віртуальному. Про що потрібно пам’ятати дорослим та яким чином вони можуть долучитись для створення безпечного простору для власних дітей продовжуємо спілкуватись у програмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо у четвер, 14 вересня, о 17 годині 20 хвилин. Учасники: начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львова Тетяна Капись, начальник служби у справах неповнолітніх Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис та психолог Наталія Мінєєва.

 

У Львові в межах Шостого «Фестивалю Партнерства» відбувся ІІ Форум партнерства за участі дипломатів та урядовців обох країн. Під час форуму Партнерства учасники розглядали ті питання, що допоможуть українцям і полякам знайти точки дотику для спільного майбутнього. Про ключові події Фестивалю та Форуму партнерства та складові культурної дипломатії поспілкуємось у програмі «Сусіди» у четвер, 14 вересня о 20 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова. Учасники: заступник директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Юрій Космина.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ