Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 15 березня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 15 березня

Про кооперацію у театральному середовищі сьогодні розповість відома акторка. Ірма Вітовська ексклюзивно для Львівського радіо у радіопрограмі “Зустріч на князя Романа” з Євою Якубовською розповість про вистави, у яких бере участь, а також про те, як сьогодні варто говорити про патріотизм у мистецтві. Вмикайте ефір у вівторок о 14:30, 15 березня.

—————–

Грип, вірусні, аденовірусні та інші недуги у першу чергу атакують людей з ослабленою імунною системою. У них будь-які недуги і значно важче протікають, і складніше від них позбутись. Адже, міцна імунна система – запорука здоровя. Як укріпити її? – Про це спілкуватимемось у радіопрограмі Наталі Сохан “ЗДОРОВЯ”, що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо у вівторок, 15 березня о 18 годині 20 хвилин.

—————–

14-15 березня проминає 77-ма річниця героїчних подій на Закарпатті, коли на короткий час постала українська незалежна держава “Карпатська Україна”. Ключовою постаттю українського національного відродження в закарпатському краї був греко-католицький священик Мукачівської єпархії Августин Волошин. Розмова про постать і чин отця Августина прозвучить у програмі “Постаті” у вівторок, 15 березня, о 21.10. Автор і ведучий Євген Ланюк.

——————–КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ