Слухайте в ефірі Львівського радіо 16 березня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 16 березня

У радіопрограмі «Зустріч на князя Романа» з Євою Якубовською поговоримо про нових львівських гостей із Києва – театр «Колесо», яких знову запрошує львівський театр Лесі Українки. У гостях режисерка театру: Ірина Кліщевська. Вмикайте ефір у четвер, 16-го березня, о 14 30.
——————
“Безпека усіх – справа кожного” – у цьому переконує нас саме життя. Яким чином  громадськість може впливати на безпеку в державі, загалом, та в регіоні,зокрема? – Саме про це спілкуватимемось  у програмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме в ефірі Львівського радіо у четвер,16 березня, о 18 годині 20 хвилин.
Учасники: засновник Варти 1, депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, представники громадських формувань на Львівщині та в Маріуполі (у телефонному режимі), поліції Львівщини – учасники визначаються.
—————-
У Львові відбулася Міжнародна конференція з питань інтегрованого управління кордонами. Про сучасні виклики прикордонній безпеці на спільних кордонах, підвищення ефективності забезпечення прикордонної безпеки у регіоні та розвиток взаємодії поговоримо у програмі «Сусіди» у четвер, 16 березня о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

Учасники: представники Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь, Представництва Міжнародної організація з міграції в Україні та Білорусі (визначаються).
—————–КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:33, п`ятниця, 4 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
19:13, четвер, 22 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:43, п`ятниця, 26 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0