Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 16 квітня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 16 квітня

На «Планеті дітей» є особлива місцина, в якій живуть казки. Слова зручно вмостились на різних рядках, заримувались і оселились у віршах! Ведуча радіопрограми «Планета дітей» в суботу, 16-го квітня, о 8-й годині 40 хвилин Ірена Вовк усім маленьким казкарям-слухачам «Львівського радіо» почитає віршовані казки.

——————–

16 квітня о 19:00 нас чекає нова вистава від театру «Склад 2’0», іронічна комедія отримала назву «Синдром предків» про те, чого варто не жартувати із своїм минулим і чого його варто знати та розуміти довідаємося не лише на виставі у нетиповому театральному приміщенні кінотеатру «Сокіл», але й у радіопрограмі “У полі зору” з Іреною Вовк о 09:10 16 квітня, у суботу.

——————–

Любомир Тадейович Сеник. Десятиліттями це прізвище  часто згадується як у царині філологічних наук, так і у великій літературі. А ще він активний учасник Народного Руху України від перших днів його заснування. То ж ким нині себе позиціонує Любомир Сеник найбільше: науковцем, педагогом, письменником чи громадським діячем і дізнаємося з авторської радіопрограми Олеся Дяка «Формат Слова» в суботу, 16-го квітня, о 9-й годині 20 хвилин.

——————

16 квітня , в суботу, о 14-й годині 30 хвилин   у  радіопрограмі «Від бароко до року»   будемо розмовляти і слухати твори ,які прозвучать під назвою –   «Від бароко до сьогодення «, і  запрезентує  це  солістка Львівської філармоніі, лауреат багатьх міжнародних та всеукраїнських конкурсів, викладач  Львівської Національної музичної академіі ім. М. Лисенка,  і просто справжній  артист  з великої літери – Лілія Коструба. Вона  вирізняється високою культурою вокалу, артистизмом, яскравим темпераментом, добрим смаком. Це людина творча, ініціативна, сповнена ідей, які успішно втілює на сцені. Автор і ведуча – Любов Фітьо.

——————–

У радіопрограмі «Операція Україна» у суботу, 16-го квітня, о 18-й годині 10 хвилин журналіст Оксана Бабенко  розповість про українського офіцера із промовистим прізвищем Царьов, який під час кримської анексії попри все залишився вірним Україні.

——————

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ