Слухайте в ефірі Львівського радіо 16 листопада

Слухайте в ефірі Львівського радіо 16 листопада

Будинок, у якому живе радіо. У програмі «Зустріч на князя Романа» мова йтиме про будівлю на вулиці Баторія, 6 – сьогодні це вулиця Князя Романа, 6. Про минуле і сучасність резиденції-кам’яниці словами львівських істориків та гідів слухайте в четвер, 16 листопада, о 12 годині 25 хвилин з ведучими Іреною Вовк та Лідією Станіцькою.

 

 

У Львівській  торгово-промисловій палаті відбулася зустріч  представників Львівської обласної державної адміністрації та підприємців Львівщини з  посадовцями та представниками бізнесу Чеської  Республіки. Про перспективи та пріоритетні напрямки українсько-чеського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Чехії поспілкуємось у програмі «Сусіди» у четвер, 16 листопада о 20 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.  Учасники:   віце-президент Львівської торгово-промислової палати  Володимир Коруд.

 

 

 Про  безпеку дітей та підлітків спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо 16 листопада о 17 годині 20 хвилин. Учасники: начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львова Тетяна Капись та дитячий психолог Галина Карпук.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ