Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 16 листопада

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 16 листопада

Поза етером: про мистецтво у житті тих, хто його «доносить» до слухачів. Музично обдаровані звукорежисери Львівського радіо Зеновій Левковський і Володимир Копець в прямому ефірі розкажуть про творчіть у буденності. Ведучі Ірена Вовк і Єва Якубовська чекають Вас на 103,3 фм, 16 листопада, у середу, о 14.30.

—————

 

Набув чинності закон про квоти на українські пісні та мову на радіо. Наскільки це вагомий крок і навіть «постіл» в інформаційній війні? Як відбувається співпраця українських державних медіа та підприємств зв’язку у сфері протидії негативним інформаційним впливам поспілкуємося у середу, 16 листопада, з 18 години 20 до 19 години в прямому ефірі програми “Час жити”. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

 

Учасники: директор виконавчий філії НТКУ «Львівська регіональна дирекція» Михайло Хвойницький, начальник Західної філії УДЦР   Петро Комар.

—————-

Нещодавно, у Львові відбувся  семінар-брифінг на тему «Як зупинити корупціонера? Е-декларування і контроль з боку суспільства», під час якого журналістів навчали яким чином громадськість та журналісти можуть використовувати єдиний реєстр декларацій для виявлення корупціонерів і висвітлення у засобах масової інформації та протидіяти корупції. Про те, яка ж саме роль в державі відводиться нині теле та радіожурналістам спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ДІОВІ ЗУСТРІЧІ» у с ереду, 16 листопада, о 21 годині 10 хвилин.

УЧАСНИКИ: Отар Довженко – журналіст та письменник, викладач школи журналістики Українського католицького університету.

——————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ